Satılan Brawl Stars hesabına başkasının girmesi kul hakkına girer mi?

A8 9600

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İşlemci
Arkadaşlar demin bir hesap sattım. Brawl Stars hesabı. Arkadaşa ID'yi attım girdi baktı. Sonra onayladı. Ben de parayı alıp harcadım. Sonra bana dedi ki hesaba biri giriyor. Ben ona hesabı vermeden önce kimse girmiyordu. Hiçbir sorun yoktu. Ona hesabı verince bende Brawl Stars'ı sildim. Ona gelince nedense hesaba biri giriyor yazıyormuş. Ben girmiyorum ve ben oynarken de böyle bir şey olmamıştı. GameSatış üzerinden sattım. Ona yalancı demek istemiyorum ama acaba neden böyle oldu? Hiçbir şey anlamadım. Acaba kul hakkına girdim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan olma ihtimali çok yüksek söylediklerinize göre. Ben olsam bir şey yapmazdım. Kul hakkı olacağını da sanmam çünkü sizdeyken böyle bir sorun olmamış.

Arkadaşlar demin bir hesap sattım. Brawl Stars hesabı. Arkadaşa ID'yi attım girdi baktı. Sonra onayladı. Ben de parayı alıp harcadım. Sonra bana dedi ki hesaba biri giriyor. Ben ona hesabı vermeden önce kimse girmiyordu. Hiçbir sorun yoktu. Ona hesabı verince bende Brawl Stars'ı sildim. Ona gelince nedense hesaba biri giriyor yazıyormuş. Ben girmiyorum ve ben oynarken de böyle bir şey olmamıştı. GameSatış üzerinden sattım. Ona yalancı demek istemiyorum ama acaba neden böyle oldu? Hiçbir şey anlamadım. Acaba kul hakkına girdim mi?

Kral seni keklemeye çalışıyor bence ya da şifreyi başka birine vermiş kendisi.

Sen hesabın bilgilerini başkasına vermediysen kul hakkı olmaz sanırım. (tabii ben bilmem.) Bilgilerin birinin eline geçmiş olduğunu bile bile sattıysanız belki olabilir. (onu da bilmem.)
Âlimler oyun hesaplarının satılmasını önermiyor, caiz değil diyorlar genellikle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı