Satılan Ekran Kartının Sürücülerini Bilgisayardan Silmeyi Unutmak

BatuhanOder

Femtopat
Arkadaşlar herkese selam, bugün ekran kartımın satışını gerçekleştirdim. Fakat satmadan önce DDU ile sürücüleri kaldırmayı unuttum. Yarın yeni ekran kartım gelecek, bunun montajını gerçekleştirdikten sonra DDU ile eski sürücüleri silsem bir sıkıntı yaratır mı veya montajını yapıp eski sürücülerle açtığım yeni kartım herhangi bir hasar alır mı?

Eski kart: MSI Radeon R7 370 2 GB.
Yeni kart: ASUS RX 580 8 GB.

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:

Enes3078

Kilopat
Makaleler
2
Yer
On the PC
Hiç bir şey olmaz. Güvenli mod üzerinden başlatıp DDU ile kaldırın. Yarın ekran kartı gelince de takın ve açın. İlk başta görüntü kalitesiz olacaktır fakat Driver yüklenince tekrar o mükemmel görüntü çözünürlüğüne kavuşacaksınız. Başka bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

punkt

Decipat
Herhangi bir hasar falan almaz, donanımsal bir zarar oluşmaz hiçbir bileşende. Yeni ekran kartını sisteme takar takmaz yapacağınız şey DDU ile eski sürücüleri kaldırıp, yeni ekran kartının sürücülerini kurmak.

Thandles

Centipat
Arkadaşlar herkese selam, bugün ekran kartımın satışını gerçekleştirdim. Fakat satmadan önce DDU ile sürücüleri kaldırmayı unuttum. Yarın yeni ekran kartım gelecek, bunun montajını gerçekleştirdikten sonra DDU ile eski sürücüleri silsem bir sıkıntı yaratır mı veya montajını yapıp eski sürücülerle açtığım yeni kartım herhangi bir hasar alır mı?

Eski kart: MSI Radeon R7 370 2 GB.
Yeni kart: ASUS RX 580 8 GB.

Şimdiden teşekkürler...

NVIDIA'dan AMD'ye geçtim hiçbir şey silmedim bir şey olmadı.

KS
BatuhanOder

BatuhanOder

Femtopat
Hiç bir şey olmaz. Güvenli mod üzerinden başlatıp DDU ile kaldırın. Yarın ekran kartı gelince de takın ve açın. İlk başta görüntü kalitesiz olacaktır fakat Driver yüklenince tekrar o mükemmel görüntü çözünürlüğüne kavuşacaksınız. Başka bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Herkese teker teker çok teşekkür ediyorum. Güvenli Mod da başlattığım zaman İnternet bağlantım olmayacak, DDU programını yüklememiştim maalesef. Sanırım bir Usb aygıtıyla alsam sıkıntı olmaz değil mi?

Enes3078

Kilopat
Makaleler
2
Yer
On the PC
Herkese teker teker çok teşekkür ediyorum. Güvenli Mod da başlattığım zaman İnternet bağlantım olmayacak, DDU programını yüklememiştim maalesef. Sanırım bir USB aygıtıyla alsam sıkıntı olmaz değil mi?

Network ile güvenli modu başlatabiliyorsunuz.

Yukarı