Satılan Xbox'tan verilerime ulaşabilirler mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocalarım selamlar, dün Xbox'ımın satışını yaptım. Alıcı erken geldiği için hesabımın verilerini kaldırmaya zamanım olmadı. PC ve Xbox'ta kullandığım "@hotmail.com" uzantılı hesabımı alıcı arkadaşa direkt verdim. Yalnız şöyle bir problem var; PC'de kız arkadaşımla, ailemle ve babamın işiyle ilgili dosyalar var. Ben PC'de kullandığım hesabı adama verdiğim için adam fotoğraflarıma ve bilgilerime erişebilir mi?

OneDrive'a hiçbir şey yedeklemedim ama öyle açık duruyordu altta, kendi yedek yapmış mıdır? Fotoğraflar ve belgeler böldüğüm harddiskteydi. Masaüstünde falan değil.

Hocam, hesabın şifresini değiştirin. Kullanıcı adı ve şifreyle çok yere ulaşabilir.

Hocam, hesabın şifresini değiştirin. Kullanıcı adı ve şifreyle çok yere ulaşabilir.
Keşke sıfırlasaydınız. Ulaşabilir bazı yerlere.
Hocam hesabı birlikte sattım.
Yener hocam, hesabı birlikte sattım fakat şifresini değiştirip verdim. O E Postayı hiçbir hesabımda kullanmıyorum.

Ama arkadaş şifre vermemiş ki anladığım kadarıyla. Tahminim Xbox'ta hesabımı her yerden çıkış yap demeniz yeterli olur.
Hocam hesabı birlikte sattım ama şifresini değiştirip verdim.
Hocalarım anlamadınız sanırım, sorum şu: Ben Xbox'la birlikte hesabı sattım. Hesabı PC'de de kullanıyordum. PC'de ki fotoğraflarıma erişebilir mi alan adam?

Tamam hocam. Giriş yapıp özel şeyleri silebilirsin. İsterseniz, farklı yere yedek alabilirsiniz.

Tamam hocam. Giriş yapıp özel şeyleri silebilirsin. İsterseniz, farklı yere yedek alabilirsiniz.
Hocam ben anlatamadım :D. Hesabı sattım ve arkadaş şifreyi değiştirdi. PC'de harddiskimde bulunan fotoğraflar o arkadaş hesaba giriş yaparsa onda da gözükür mü?

Hayır hocam. Bulut üzerinde varsa görebilir. Yerel olarak göremez.

Geri
Yukarı