Satıldı ASUS GTX 770 DirectCU II OC 2 GB 256 Bit Ekran Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Seyit Öktem

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Sarıyer, İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar kısa bir süre önce aldığım Asus GTX 770 DirectCU II ekran kartımı ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Ürün tertemiz kullanılmış ve sıfır gibidir. Şu an kutusunda duruyor, toz bile yok üzerinde. Ürün Vatan Bilgisayar faturalıdır. Kutusu, faturası ve içeriği eksiksizdir. Resimler ürünün kendi resimleridir. Sadece İstanbul içi elden satışı yapılır. Ürün fiyatı sondur. Takas yoktur. 2.5 sene daha Asus garantisi vardır.

Ürün Fiyatı= 720 TL

eFwy349.jpg

oAQNpYX.jpg

6FRkUT7.jpg

@Seyit Öktem Konuyla alakalı değil ama çok merak ediyorum bunu sana sormak istiyorum. İşlemcin galiba AMD FX 6300 eğer işlemcin oysa GTX 770 ile oyunlarda nasıl performans veriyor? Takılma, donma gibi sorunlar yaşadın mı?

Neden satıyorsun ? Merak ettim sadece.

Konunun başını dikkatlice okursanız ihtiyaçtan dolayı sattığımı görebilirsiniz. Başka bir durum söz konusu değildir.

Bu soruların yeri burası değil arkadaşlar. Bu bölüm 2. el bölümü. Fakat yine de kırmayıp cevaplayayım. Hiçbir şekilde oyunlarda takılma veya donma olmadı. Multiplayer performansı da gayet güzel ve onda da hiçbir sorun yaşamadım. Yani sonuçta bu kart bir canavar olan GTX 770 arkadaşlar yani kıytırık GT 630 değil :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı