[SATILIK] Logitech G105 - G300 - G600 - Razer Lycosa

• Konuyu başlatan Hitokiri Battousai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 4B
H

Hitokiri Battousai

Ziyaretçi
Merhaba, bu ürünleri satmaktayım.

Logitech G105 = 50TL (Hiçbir sorunu, eksiği yoktur.

Logitech G300 = 50TL (Sorunu yoktur, sadece avucumuzun değdiği yerde görünmeyen boya atmaları var.)

Logitech G600 = 80TL (Aldığımdan beri en fazla 2 kere kullanıldı, kullanım amacıma uymadığı için satıyorum.)

Razer Lycosa = 70TL (Klavyede çizikler mevcut ve klavyeyi yükseltmeye yarayan çentiklerden biri yok fakat sorunsuz çalışmaktadır. )
İstek üzerine resim atılabilir.

İstanbul / Ümraniye. İstersen sahibinden.com üzerindende alışveriş yapabiliriz tabi.

Resimleri farklı bir siteye yüklüyorum, çünkü siteye yüklemeyi denediğimde boyutun büyük olduğunu söylüyor, mümkünse banlamayın.

oA3vqo.jpg

lkjlPl.jpg

Biraz önceki hesabım 2gun ceza aldı.

Hd kamerayla çekildiğinden midir çok temiz görünüyor :D

Çok temiz ürün zaten ama sana kötü haberi vereyim, sitede çift hesap kullanmak kesinlikle yasak.

Biliyorum ama şu saçma ban sebeplerini biliyorsundur gına geldi

Saçma demeyelim de tüm kuralları yazdıkları gibi uyguluyorlar diyelim, burda ki amaç forumda herkezin aynı Türkçe'yi konuşması.

Konuyla alakalı değil ama söylemeden geçemeyeceğim. Gerçekten mantık dışı sebepler var. Acelem olduğu bir zaman, hata yaparak almayı düşündüğüm notebook sistemini yazmayı unuttuğum için 1 gün ceza aldım. Admin de imzamdaki sistemi geçirmiş başlığa otomatik olarak. Cezam bitince aklımdaki sistemi yazmadığım için özür diledim ve doğrusunu yazdım konu altına. Bir de ondan ceza aldım sebebi bilinmiyor :) Yeniden konu aç gibi bir şey demiş.

Geri
Yukarı