Satıldı Satılık Minecraft Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar zamanında oyun daha ünlü olduğu zamanlar kendi sitesinden, aldığım Minecraft Premium hesabımı satıyorum. Ben premium diyorum fakat galiba artık Java Edition olarak adlandırılıyor. Yıllardır hesap boşta duruyordu oynamıyordum, biraz da para lazım olunca hesabı satma gereği duydum. Orada burada 5-10 TL'ye satanları görüyorum fakat çoğu çalıntı, veya bilgileri değişmiyor bile. Ben satarken alıcıya hesabın faturasına kadar SS yollayacağım, maksat ortada güven problemi olmasın. Hesabın fiyatını 45 TL olarak belirledim.

Hesaptan görseller:

InkedScreenshot_12_LI.jpg

Ciddi alıcılar [email protected] adresi üzerinden ulaşırlarsa telefon numaramı ileteceğim, konuşmaya oradan devam edeceğiz. Daha önce forumda 3-4 tane Social Club hesabı sattım, forumdaki arkadaşlarımıza. Bu sefer Minecraft hesabı satıyorum, herkese iyi satışlar.

Not: Tek ödeme yöntemi Papara veya İninaldir, lütfen bu ödeme yöntemlerini göz önünde
bulundurarak yazınız.

Hesap forumdaki bir arkadaşımıza "Papara" ödemi yöntemi yoluyla satılmıştır, oyunun ilk sahibi olduğuma dair kanıt olarak faturasına kadar atılmıştır. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı