[SATILIK] SONY XPERIA Z2 + SONY DK36 ŞARJ DOCK

OceanWraith

Kilopat
24 Haziran 2014'te Turkcell'den alınmıştır. 14w18 hafta üretimi. Netcell - Sony Eurasia garantil. Kozmetik ya da donanımsal açıdan hiçbir sorunu yok. Su geçirmezlik denendi, sorunsuz.

Ayrıca Ankara Gordion AVM'deki Sony Center'dan alınma orjinal Sony DK36 şarj docku da beraberinde verilecektir..

Her iki üründe tam kutulu ve faturalıdır. Eksiksiz teslim edilecektir.

Abuk subuk garanti veren firmaların, kayıtsız telefonların fiyatlarını boşuna vermeyin, canı isteyen gidip onları alsın, bu tip söylemlere cevap verilmeyecektir.

Ankara içi elden teslim ilk şartımdır. Görerek, inceleyerek alınması taraftarıyım. Ankara dışındaki alıcılar için kargo bana aittir.

Fiyat: 1450TL

Takas kabul etmiyorum.

24 ay Delta servis garantisi dediği resmi garanti değildir!

İki gün sonra firmanın kapatıp gideceği belli değil (ki daha önce başıma geldi).

Aynı şekilde Sony Eurasia garantili Sony Center'larda ya da operatörlerde satılan fiyatıda eklemenizi temenni ederim.

Ya da ben sizin yerinize yapayım. Turkcell fiyatı 1.899TL, Sony Center fiyatı 1.850TL'dir.

İlanı tam okumamışsınız herhalde.

Ayrıca bu fiyatın içinde DK36'da vardır. Orjinaldir ve Sony Center fiyatı 90TL'dir.

Lütfen alıcı olmayanlar elma ile armutu karşılaştırıp gereksiz yorum yapmasınlar.

IMEI kayıtsız telefonlar ve dükkan garantisine bizde zamanında ucuz, uygun diyerek paralar verdik. Hem pasaport kayıtlarının 1 yılda 4 kere düşmesi yüzünden hemde arızalanan telefon ile ilgili karşımızda muhatap bulamayınca bayağı sıkıntıya girdik.

Bırakın artık şu internetten "en ucuz z2" diye arattırıp çıkan en düşük fiyatı vererek, fiyat kırmaya çalışmayı!

Geri
Yukarı