Satılmayan oyunları korsan indirmek

ranger1515

Decapat
Piyasada bulunmayan oyunları korsan indirmek suç olur mu korsan indirmek istemiyorum ama başka yerde de yok iki tane bilmediğim site buldum orada da fahiş fiyatta satıyolar mesela PES 13 WWE 2K16 gibi oyunlar oynamak istiyorum ama bulamadım.

Korsan oyun almak ve satmak yasal olarak suçtur. İndirdin diye evine polis dayanmaz, fakat önermem, tavsiye etmem.

Piyasada bulunmayan oyunları korsan indirmek suç olur mu korsan indirmek istemiyorum ama başka yerde de yok iki tane bilmediğim site buldum orada da fahiş fiyatta satıyolar mesela PES 13 WWE 2K16 gibi oyunlar oynamak istiyorum ama bulamadım.
Korsan kelimesinin geçtiği her alan suçtur. Ama korsan indirmekten ceza alanı da daha görmedim. Korsan indirmeye teşvik etmek istemem ama, indir gitsin bir şey olmaz. Sadece indirdiğin sitelere dikkat et.

Öğrenci olduğum için yıllardır crackli oyun indiriyorum bugüne kadar başıma daha birşey gelmedi :), yine de yıllarca fazla fazla oynadığım oyunları Steam üzerinden param olduğunda oynamasam bile alıyorum destek olsun diye, eğer indireceğiniz siteleri iyi bilirseniz birşey olmaz isterseniz discrord verin oradan birkaç site atayım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı