Satın aldığım kutulu oyunun aktivasyon kodu kullanılmış

Bykeskin

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan yaklaşık 1 veya 2 yıl önce D&R mağazasından Assassin's Creed'in oynamadığım 5 oyununu almıştım. Aldığım oyunlar:
Assassin's Creed 1
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed 3
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed Brotherhood
Bilgisayarım oyun dolu olduğu için kuramamıştım. SSD yükseltmesi yaptım formatladım ve bu 5 oyunu kurdum ama maalesef büyük bir hayal kırıklığına uğradım.
Assassin's Creed 2
Assassin's Creed Revelations
Bu iki oyunun lisans kodunu ustaca bir şekilde kutuyu açarak çalmışlar ve kutuyu aynı şekilde bandajlayıp koli bandı ile sarmıştılar. Ben de bandajı yırtılmış hesabına pek fazla umursamadım oyunları bilgisayara kurdum fakat oyunlar aktivasyon kodunu kabul etmiyor.
(Bu CD Anahtarı veya etkinleştirme kodu zaten başka bir Ubisoft hesabı ile kullanılıyor. Daha fazla bilgi almak için lütfen Ubisoft destek ile iletişime geçin) uyarısı veriyor. Ben bu oyunları aldığım tarihi unuttum ve yazar kasa fişini sanırım atmışım. Şimdi ben bu D&R mağazasına gidip geriye dönük olarak isim sorgulaması yaptırarak oyunları aldığım tarihi ve aldığıma dair bana bir evrak verirler mi vaya mağduriyetimi giderirler mi veya ben ne yapabilirim? Bu konuda bir yardımcı olursanız çok memnun olurum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olacaklarını sanmam. Ubisoft destek bile hesap bilgilerini unuttuğunda zamanında kullandığın kodları istiyor. Bence kime danışsan bir arkadaşına vermişsin de o girmiş sonra sen de girmeye çalışıyormuşsun gibi bir görüntü ortaya çıkar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı