Satın alınan NFT'nin ödemesinin alınacağı site depozito istiyor

Hocam aynı engele bende takılmıştım ama satarken değil NFT'yi daha satışa koyarken OpenSea benden 0.2 Ethereum olmalı hesabında diye uyarı vermişti. Gerçek değil de dolandırıcılık yöntemi çıkarsa başka bir yol bulursanız bana da haber verin lütfen. NFT hevesim kursağımda kaldı 😃

Hocam şimdi aklıma geldi ben kendime koleksiyon oluşturmamıştım koleksiyonumu OpenSea oluşturmuştu onun oluşturduğu koleksiyonun blockchaini Ethereum kalmış ama ben NFT'leri polygon olarak yayınlamıştım bunu fark edince yeni koleksiyon oluşturup hem koleksiyonu hem de NFT'leri polygon olarak düzelttim sorun çözüldü.

NFT'yi oluştururken polygon ile oluşturursanız ücretsiz yayınlayabilirsiniz.
Hocam şimdi aklıma geldi ben kendime koleksiyon oluşturmamıştım koleksiyonumu OpenSea oluşturmuştu onun oluşturduğu koleksiyonun blockchaini Ethereum kalmış ama ben NFT'leri polygon olarak yayınlamıştım bunu fark edince yeni koleksiyon oluşturup hem koleksiyonu hem de NFT'leri polygon olarak düzelttim sorun çözüldü.
Hocam benimde koleksiyonumu OpenSea kendi oluşturmuştu. Etherium kalmış olabilir ödeme alma yöntemi bende de. Sağolun yarın sakin kafayla bir deneyeceğim. Tabi şifrelerimi hatırlarsam 😃

@xeenoovvvaa size tavsiye olarak, Twitter'ı ve Instagram'ı aktif olarak kulanmayı unutmayın. NFT'niz ne kadar güzel olursa olsun daha çok takipçi ve aktifliğe bakıyor bu tip şeyler. Bol kazançlar ☺️
Hayırlı geceler.

Hocam her yerdeyim Reddit ve TikTok dahil her yere girdim pazarlama işi zor.
Teşekkürler hocam.
Tekrardan hayırlı geceler ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı