Satın alınan Steam hesabı çalındı

Şöyle düşün benim hesabım var sana sattım sen her şeyini değiştin. Adam diyor ki benim Steam hesabım çalındı mailini falan değiştirdiler. Sonra Steam kanıt soruyor eski mail, kullanıcı adı, hesapta satın alırken kullandığınız kredi kartının 4 hanesini soruyor. Bunları doğru cevaplayıp geri alıyor hesabı bu kadar.

Hocam bazı arkadaşlar geri alabileceğini yazmışlar. Denemeyin bile. Boşuna uğraşmış olursunuz. Steam zaten hesap satışını desteklemediği için desteğe yazmanız hiç bir şeyi değiştirmez. Hesabı aldığınız siteye yazmanız belki yardımcı olabilir ama çok düşük ihtimal.

Anahtar kelime kilitliyor değil mi? Hesap satışı yasak olduğu için konu sahibi geri alamaz hesabı diye biliyorum çünkü.
Evet ben bir kere hesap almıştım fakat hesabın şifresini kaybettim bir şekilde. Steam'e yazdıktan sonra hesap satışı yasaktır kalıcı olarak kilitlenmiştir dedi.
Hocam bazı arkadaşlar geri alabileceğini yazmışlar. Denemeyin bile. Boşuna uğraşmış olursunuz. Steam zaten hesap satışını desteklemediği için desteğe yazmanız hiç bir şeyi değiştirmez. Hesabı aldığınız siteye yazmanız belki yardımcı olabilir ama çok düşük ihtimal.
Steam'e yazarsa en azından arkadaşa yar olmamış satana da yar olmasın o hesap. En azından adamın asıl hesabı ise kilitlenmiş olur.

Direkt hesap satışı olduğunu söyle bari adamın hesabı kitlensin eğer öyle bir şey varsa. Yapabileceğin en mantıklı şey bu galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar gamesatış sitesi üzerinden hesap satın almıştım. Gmail, hesap şifresi her şeyi değiştirdim. Hatta Steam guard bile ekledim. Bu sabah kalktığımda telefonuma bir mesaj geldi: "Steam Support has removed this number from the account (kullanıcı adı). Contact us if you did'nt request this" satın aldığım kişi mi bunu yaptı? Nasıl hallederim?

Hesap satın almayın işte. Zaten çalıntı hesapları satıyorlar. Kendileri kasmıyorlar hesapları. Sonra tekrar çalıp başkasına satıcaklar.

Geri
Yukarı