Satın alınan Steam hesabı geri alınabilir mi?

neptun1zm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce bir siteden Steam hesabı satın aldım ve hesapta bir miktar harcama yaptım. Birkaç gündür kullanıyorum ve herhangi sorun yok fakat ilk mail olarak satın aldığım hesabın ilk mail olmadığını fark ettim. Asıl konuma gelecek olursak bu hesap geri alınabilir mi? İlk alışveriş bana ait Steam cüzdan kodu aktifleştirdim kendi kartımla oyun satın aldım fakat ilk mailini bilmiyorum. Bir sıkıntı olur mu?

Çok rahat bir şekilde geri alınır. Ayrıca asıl sahibi geri almak için hesabın peşine düşmese bile hesap alım ve satım Steam abonelik sözleşmesine göre yasaktır.

Steam hesabımın satın alındığı veya satıldığı öğrenilirse ne olur?​

Eğer bir Steam hesabının satın alındığı ya da satıldığı ortaya çıkarsa o hesap kalıcı olarak kilitlenebilir.

Sahibi hesabı geri almadığı sürece sıkıntı olmaz (bence)

Satın aldığım kişinin sitede +1000 başarılı satışı var ve yorumlarına baktığımda kimse bir sorun yaşamamış ama yine de hesap geri yüklenir diye korkuyorum.
Çok rahat bir şekilde geri alınır. Ayrıca asıl sahibi geri almak için hesabın peşine düşmese bile hesap alım ve satım Steam abonelik sözleşmesine göre yasaktır.

Steam hesabımın satın alındığı veya satıldığı öğrenilirse ne olur?​

Eğer bir Steam hesabının satın alındığı ya da satıldığı ortaya çıkarsa o hesap kalıcı olarak kilitlenebilir.

Hocam ama ilk harcama gibi şeyleri yapan benim yani ilk maili biliyorsa o hesabı diğer şeyler olmadan kolayca geri alabilliyor mu?

Hocam ama ilk harcama gibi şeyleri yapan benim yani ilk maili biliyorsa o hesabı diğer şeyler olmadan kolayca geri alabilliyor mu?

İlk mail elinizde olsa bile geri alınırdı. Hesaba ilk giriş yapılan konum bilgisinden bile geri alınabilir Steam hesabı.

Ayrıca hesabın satın alındığı anlaşılırsa Valve hesabı kalıcı olarak kilitleyebilir. Bunun örneğini çok gördüm.

İlk mail elinizde olsa bile geri alınırdı. Hesaba ilk giriş yapılan konum bilgisinden bile geri alınabilir Steam hesabı.

Ayrıca hesabın satın alındığı anlaşılırsa Valve hesabı kalıcı olarak kilitleyebilir. Bunun örneğini çok gördüm.

Teşekkür ederim cevap için hocam en iyisi kendime ait bir Steam hesabı açmak.

Yapabilirseniz aldığınız her oyunu iade edin genelde birkaç ay geçtikten sonra hesabı geri alırlar.

Geri
Yukarı