Satın alınıp oynanmayan oyunun ücretsiz olması

therock89

Hectopat
Makaleler
1
Birçoğumuzun başına gelmiştir. Oyunu satın alırız ve sonra ya "bir ara oynarım" diye kenara atarız ya da okul, iş gibi nedenlerden oynamaya vakit bulamayız ve oyun ücretsiz olur ya da çok büyük indirime girer. Hiç yaşadınız mı, ne hissettiniz? Toplam kaç liranız boşa gitmiştir?

Birçoğumuzun başına gelmiştir. Oyunu satın alırız ve sonra ya "bir ara oynarım" diye kenara atarız ya da okul, iş gibi nedenlerden oynamaya vakit bulamayız ve oyun ücretsiz olur ya da çok büyük indirime girer. Hiç yaşadınız mı, ne hissettiniz? Toplam kaç liranız boşa gitmiştir?

Metro 2033 ve Redux'u almıştım 32TL boşa gitti Epic 2'sini de beleş verdi.

Ücretsiz olmadı ama, 66 liraya Fallout 4'ün düz versiyonunu almıştım. Dlclerle birlikte şimdi 50'ye satıyorlar. ☹️ İşin kötüsü, dlcleri ayrı ayrı alsam şu GOTY edition'dan daha pahalıya gelliyor. 50 liralık oyuna, 50+66'dan 116 lira vermek zorundayım şimdi.
1635025166904.png

Ben anlamıyorum bu oyun piyasasını GTA 5’i felan ücretsiz aldık zamanında. Bunu firma neden öyle verir ki? Gözleri çok mu tok yoksa başka bir şey mi var? Allah’dan sadece ücretsiz olan oyunları oynuyorum da zararım olmadı şimdiye kadar.

Bilgisayarı ilk aldığım zaman GTA 5 alıp oynamıştım sabahtan akşama kadar. Daha sonra ücretsiz verileceği haberini gördüm ama iade kabul etmediler.

Geri
Yukarı