Satırla saldırıya uğrayan kadın şikayetçi olmadı

Olayı bilmeyenler için video ekliyorum. Sevgilisi tarafından satırla saldırıya uğrayan bir kadın vardı bir kaç gün önce. Tavla oynayan adamlar kadına yardım etmedi diye duyarcılar ortalığı ayağa kaldırmıştı nasıl yardım etmezsiniz kadına falan diye.

Yardım etmemekte olaya bulaşmamakta ne kadar haklı oldukları şimdi ortaya çıktı çünkü saldırıya uğrayan kadın adamın tutuklanmaması için yalvarıp sinir krizleri geçirmiş.

Arkadaşlar siz siz olun böyle bir olaya müdahil olmayın, kenara çekilip polisi arayın hemen. Zaten bu tür olaylara müdahale etmek vatandaşın görevi değildir. Kendisini satırla kovalayan bir psikopatla beraber olmaya devam eden biri için kendi hayatınızı karartmayın. Yanlış seçimler yapan insanlar bunun sonucuna katlanır bu kadar basit. Adamın yürüyüşünden bile ne kadar bozuk biri olduğu belli iken bu kadın onunla beraber oluyorsa ne bekliyor acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak

Sözde aşkın gözü kör ettiği bir vaka daha... Senin canını tehlikeye atan, hatta seni öldürmeye çalışan birini nasıl affedersin. Bu olayları ilk defa görmüyoruz. Ertesi gün kol kola gezerlerse hiç şaşırmam ki görmüşlüğüm de var.

Helal olsun, kadını koruyordu yanında taşıdığı 20cm rambo bıçağını, çocuklara elma soymak için taşıyormuş, kahramanımız ya.

Valla büyük konuşmayayım ama bu olaylar yüzünden bende yardım etmezdim. Baksana kadın bile şikayetini geri çekmiş ki bu ülkede korna çaldı diye adam öldürüyorlar. Korkusuz Korkak filminde de denildiği gibi;

"Bilerek ölmek enayiliktir sayın Başkanım".

w:null_6hr3mrrhwvg61.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı