Satış yaparken T.C. Kimlik numarasının gözükmesi

JustNobody

Hectopat
Yer
Old West
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı satılığa çıkarmıştım ve bir alıcı arkadaş aradı. İlana sadece ekran kartının web görsellerini koymuştum ve haklı olarak ekran kartının kendi görsellerini ve faturasının bir fotoğrafını kendisine yollamamı istedi. Benim de dalgınlığıma geldi ve faturayı TC kimlik numaram ve e-postam görünür şekilde yolladım. Herhangi bir sıkıntı olur mu karşıdaki kişi art niyetli olsa da olmasa da?

Ekleme: Yukarıda yazdıklarım dışında bir şey yazmıyordu, kart bilgisi, herhangi bir şifre yoktu. Bir de adres vardı ondan bir şey çıkacağını zannetmiyorum zaten.

T.C. kimlik numaranızdan bir şey çıkmaz hayır fakat faturanın ve kendi görsellerinin gönderilmesi kötü olmuş. Alacaksa buluşmada halledilir zaten. Veya gönderirken üstüne yazı yazabilirdiniz kullanamazdı.

T.C. kimlik numaranızdan bir şey çıkmaz hayır fakat faturanın ve kendi görsellerinin gönderilmesi kötü olmuş. Alacaksa buluşmada halledilir zaten. Veya gönderirken üstüne yazı yazabilirdiniz kullanamazdı.
Cevap için teşekkürler. Kargo ile yollayacağım, bir buluşma falan söz konusu değil. O yüzden istedi görselleri sanırım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı