Satıştan sonraki trafik cezaları ne olur?

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar 2 gün önce Edirne'de bir yerde durduğum için zabıtalar aracın fotoğrafını çekip işlem yaptıklarını iddia etti. Güya park edilmemesi gereken yere parketmişim. Dün de aracımı sattım. Eğer ceza yazdılarsa veya daha önceden henüz gelmeyen cezam varsa ne olur?

Plakanızda paslı vida falan var mıydı o tip şeyler olunca kamera yanlış görebiliyor ama dikkat edin iyice araştırın 1000 liralık ceza için evinize falan haciz gelmesin.

Hocam interaktif VD'yi takip ediyorum orada olmayan şey için haciz gelmez herhalde. Ayrı olarak App plaka yapmıştım. Gerçekten bir gün ceza yeme uğruna hızlı sürdüm onda bile bir şey olmadı. App plakadan dolayı olabilir mi? App plakanın şu derece birbirine yakınlığı var. Belki orası kamerada iç içeymiş gibi duruyordur ve algılamıyordur? Mümkün mü? Yoksa geçtiğim yerlerdeki EDS'ler o esnada çalışmıyor muydu?

1686159716176.png

Hocam interaktif VD'yi takip ediyorum orada olmayan şey için haciz gelmez herhalde. Ayrı olarak App plaka yapmıştım. Gerçekten bir gün ceza yeme uğruna hızlı sürdüm onda bile bir şey olmadı. App plakadan dolayı olabilir mi? App plakanın şu derece birbirine yakınlığı var. Belki orası kamerada iç içeymiş gibi duruyordur ve algılamıyordur? Mümkün mü? Yoksa geçtiğim yerlerdeki EDS'ler o esnada çalışmıyor muydu?

Eki Görüntüle 1811165
Bilmiyorum hocam ondan dolayıdır bence ama böyle bir hataya sebep oluyorsa yasal olarakta yasak olması gerekirdi diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı