Satranç turnuvasında 2 maç kazanabildim

MelyhO

Femtopat
Daha fazla  
Az önce Online bir satranç turnuvasına katıldım kendime güveniyordum ama anlamadığım bir şekilde puanı benden çok düşük olan adamlara kaybettim 2/8 yaptım ve moralim çok bozuldu turnuvayı terk ettim yardım lazım çok mutsuzum.

Az önce Online bir satranç turnuvasına katıldım kendime güveniyordum ama anlamadığım bir şekilde puanı benden çok düşük olan adamlara kaybettim 2/8 yaptım ve moralim çok bozuldu turnuvayı terk ettim yardım lazım çok mutsuzum.

Her şey herkesin dilediği gibi olmayabilir bence üzülme bir dahaki sefere daha iyi yaparsın.
He bir de o profil fotorafı çok rahatsız edici değiştirirsen sevinirim.

Hocam ben 5 yıl önce ciddi şehirlerarası satranç turnuvasında 4/8 yapmıştım. Birinciye ise hiçbir şey verilmedi desem yeridir. Galiba sadece 200 TL para vermişlerdi. 200 TL için kendimi boşa yormuşum şehrin diğer ucuna.

Satranç böyle hocam kimin kazanacağı belli olmuyor böyle şeylere çok üzülmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı