Sattığım 550 Ti hakkında söylenenler

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Çoğu kişi dolandırıcı olduğumu düşünmüş. Bu konuda birincisi: Kartın fake olduğunu bilmiyordum. Satacağım arkadaşa da yazdım zaten nasıl elime ulaştığını. İkincisi de; oyun bile açmıyor diyen arkadaşlar var, yalan söylediğimi düşünenler. Yarın video testlerini atacağım, acaba o zaman ne diyecekler? Herkesin müsait olmadığı zaman vardır. Etikete bakmıyorum diye dolandırıcıya çıktı adım.

Kartın fake olup olmadığını kontrol etmeden mi sattınız? Satış sitelerindeki profillerinizi rica edebilir miyim? Kazara denk gelmeyeyim.

Satıştan kaldırdım raporlamana gerek yok.
Başlık yanlış olmuş sattığım değil satmadığım olacaktı.

Söylediğimin arkasındayım,
Screenshot_1.png

Aynı konuda birkaç ekran görüntüsü daha vardı fakat silinmiş sanırım. Kartın sahte olduğunu bile bile alıcıya itelemeye çalışıyorsunuz :D .
Driver kullanmayı bilmiyorum, kasaya takamam tarzı şeyler söylemişsiniz sırf kartın GPU-Z profilini alıcıya göstermemek için. Bakıyorum da, uzun zamandır Sosyal'e üyesiniz. Driver kurmayı da mı öğrenemediniz hiç :D İmzanızdaki gibi bir sistem kullanıp ekran kartı ve driver kurmayı bilmemek...
Screenshot_2.png

yazdım zaten nasıl elime ulaştığını.
Kuzeninizin verdiğini söylemişsiniz.
GTS 450, GT 440 falan vardır içinde muhtemelen.
oyun bile açmıyor diyen arkadaşlar var yalan söylediğimi düşünenler, yarın video testlerini atacağım acaba o zaman ne diyecekler...
Oyun bile açmıyor derken mecazi anlamda söylediklerini anlamadınız mı cidden?

Konu sahibi ile alıp veremediğim bir şey yok, sadece eğer kartı alsaydı mağdur olacak kişinin haklarını savunmaya çalışıyorum ve (bilerek) yaptığı yanlış davranışı yüzüne vurmak istiyorum :D .
Ama anlaşılan devam edemeyeceğim savunmaya... Forum çöküyor ikide bir yine :( .

Söylediğimin arkasındayım,
Eki Görüntüle 988131
Aynı konuda birkaç ekran görüntüsü daha vardı fakat silinmiş sanırım. Kartın sahte olduğunu bile bile alıcıya itelemeye çalışıyorsunuz :D .
Driver kullanmayı bilmiyorum, kasaya takamam tarzı şeyler söylemişsiniz sırf kartın GPU-Z profilini alıcıya göstermemek için. Bakıyorum da, uzun zamandır Sosyal'e üyesiniz. Driver kurmayı da mı öğrenemediniz hiç :D . İmzanızdaki gibi bir sistem kullanıp ekran kartı ve driver kurmayı bilmemek...

Kuzeninizin verdiğini söylemişsiniz.
GTS 450, GT 440 falan vardır içinde muhtemelen.

Oyun bile açmıyor derken mecazi anlamda söylediklerini anlamadınız mı cidden?

"Driver kullanmayı bilmiyorum, kasaya takamam tarzı şeyler söylemişsiniz sırf kartın GPU-Z profilini alıcıya göstermemek için. Bakıyorum da, uzun zamandır Sosyal'e üyesiniz. Driver kurmayı da mı öğrenemediniz hiç" alıcıya driver kurarım sıkıntı yok kasaya takmam zor dedim ve Technopat'in incelemesinde masaüstünde mavi ekran veriyordu fakat buna rağmen budur dediler ve şimdi kıvırmaya çalışıyorsun. GPU-Z bilgisayara takıp atarım bilgisayarcıya gidip dedim fakat GET açın dedi. Yarın içinde ne olduğuna bakacağım ki satmadanda arkadaşa GPU-Z atacaktım. Fakat üstüme dolandırıcı damgası vuruldu ve sınırsız ban diyorsunuz😀

Dosya Ekleri

• E924349C-C486-4DDB-AD60-7F1D4F2F7580.png
    E924349C-C486-4DDB-AD60-7F1D4F2F7580.png
    1 MB · Görüntüleme: 177

Yeni konular

Geri
Yukarı