Sattığım 550 Ti hakkında söylenenler

"Driver kullanmayı bilmiyorum, kasaya takamam tarzı şeyler söylemişsiniz sırf kartın GPU-Z profilini alıcıya göstermemek için. Bakıyorum da, uzun zamandır Sosyal'e üyesiniz. Driver kurmayı da mı öğrenemediniz hiç" alıcıya driver kurarım sıkıntı yok kasaya takmam zor dedim ve Technopat'in incelemesinde masaüstünde mavi ekran veriyordu fakat buna rağmen budur dediler ve şimdi kıvırmaya çalışıyorsun. GPU-Z bilgisayara takıp atarım bilgisayarcıya gidip dedim fakat GET açın dedi. Yarın içinde ne olduğuna bakacağım ki satmadanda arkadaşa GPU-Z atacaktım. Fakat üstüme dolandırıcı damgası vuruldu ve sınırsız ban diyorsunuz😀

1-Önce driver kurmayı bilmiyorum dediniz ben kurayım dediğimde bilgisayara nasıl takabileceğinizi bilmediğinizi söylediniz hem de üstüne böyle bir şekilde ekran kartı takarken kırdığınızı belirttiniz.
2-Bilgisayarcıya gittiğinizde GET açın demiş demek ki bu kartın sahte olduğunu biliyormuşsunuz.
3-Ekran kartını takınca mavi ekran verdiğini biliyorsunuz lakin neden hala bilgisayara takmamak için direniyorsunuz?
4-Eğer bilgisayarda mavi ekran veriyorsa satarken nasıl gpuz atacaktınız?
5-Bunlar dolandırıcı olduğunu belli ediyor ve sınırsız banı hakkediyorsunuz.

Çoğu kişi dolandırıcı olduğumu düşünmüş. Bu konuda birincisi: Kartın fake olduğunu bilmiyordum. Satacağım arkadaşa da yazdım zaten nasıl elime ulaştığını. İkincisi de; oyun bile açmıyor diyen arkadaşlar var, yalan söylediğimi düşünenler. Yarın video testlerini atacağım, acaba o zaman ne diyecekler? Herkesin müsait olmadığı zaman vardır. Etikete bakmıyorum diye dolandırıcıya çıktı adım.
Yani al sat işi falan da yapıyorsan da bakarsın bir bu kart neymiş neyin nesiymiş diye. Sen hiç öyle 550 Ti gördün mü hayatında?

Arkadaşlar olay ne? Olayla ilgili başka konu var mı, varsa hangi konular? Merak ettim de. 😃

Sanırım arkadaş ekran kartının sahte olduğunu bilmiyormuş, satmış. Benim de pek bir fikrim yok :D.

1-Önce driver kurmayı bilmiyorum dediniz ben kurayım dediğimde bilgisayara nasıl takabileceğinizi bilmediğinizi söylediniz hem de üstüne böyle bir şekilde ekran kartı takarken kırdığınızı belirttiniz.
2-bilgisayarcıya gittiğinizde GET açın demiş demek ki bu kartın sahte olduğunu biliyormuşsunuz.
3-Ekran kartını takınca mavi ekran verdiğini biliyorsunuz lakin neden hala bilgisayara takmamak için direniyorsunuz?
4-Eğer bilgisayarda mavi ekran veriyorsa satarken nasıl GPU Z atacaktınız?
5-Bunlar dolandırıcı olduğunu belli ediyor ve sınırsız banı hakkediyorsunuz.
Bunların hepsine yanıt verir umarım @Emzik.

Arkadaşlar olay ne? Olayla ilgili başka konu var mı, varsa hangi konular? Merak ettim de. 😃

Buna bak. Arkadaş sattığı ekran kartının ''sahte'' olduğunu bilmeden(!) satıyormuş ama nasıl olduysa sahte çıkmış. Bak Allah'ın işine.

Tamam dolandırıcı diyemeyiz hemen ama bunlar da dolandırıcılık yani.

Sanırım arkadaş ekran kartının sahte olduğunu bilmiyormuş, satmış. Benim de pek bir fikrim yok :D.

Bana gerçek ekran kartı dedi hem de satın almak üzereydim fakat foruma bir sorayım dedim iyi ki sormuşum sahte çıktı.

Buna bak. Arkadaş sattığı ekran kartının "sahte" olduğunu bilmeden(!) satıyormuş ama nasıl olduysa sahte çıkmış. Bak Allah'ın işine.

Tamam dolandırıcı diyemeyiz hemen ama bunlar da dolandırıcılık yani.

Dostum oradaki elimdeki kanıtların %1'i bile değil elimde bir sürü kanıt var ve dolandırıcı olduğunu belli eden kanıtlar istersen atabilirim.

Bana gerçek ekran kartı dedi hem de satın almak üzereydim fakat foruma bir sorayım dedim iyi ki sormuşum sahte çıktı.
Ben sadece izliyorum :D. Olayı öğrenmiş oldum.

Decipat olmuşsun, yazdığın yorumlardan belli oluyor ki forumda vakitte harcamışsın. Fakat bir ekran kartını söküp takmayı, driver kurmayı bilmiyorsun. Ürünü satacaksan eğer özelliklerini, bilgisayarda takılı fotoğraflarını ve testlerini paylaşmalısın.

Geri
Yukarı