Sattığım RX 550'i iade istiyor

thegunays411

Centipat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar ben bir GPU sattım birisine sattığım kartta sorun yoktu. Kişi teslim aldıktan 6 7 saat sonra beni aradı, kartın driver kurduktan sonra ekran da çizgiler çıkmaya başladığını iddia ediyor ve iade talep ediyor, sizce ne yapmalıyım?

Video fotoğraf yok bilgisayarcı aramış chipte sorun var iade edin demişler.
Bu durumda bilgisayarcı elindeki bozuk RX 550 ile değiştirmiş olabilir ya da sattığınız kişi elindeki bozuk ekran kartını size geri vermek istiyor olabilir. Bence iade etmeyin.

Kabul etmeyin siz sattığınız malı bilmiyor musunuz? Ortalık afedersiniz söyleyemiyorum burada, ondan dolu. Saf olmayın uyanık olun. İade hariç çözüm önerebilirsiniz. Sakın iade almayın bilgisayarcı işin içine girmişse tamam o iş zaten. Bir kez daha söylüyorum alan kişinin problemi o 6-7 saatte neler olmuyor ki çipi değişmesin. Söyleyin benim kartım sağlamdı test edildi diye sizi ilgilendirmez iade kısmı. Ben her sattığım adama önceden söylüyorum benim malım sağlam 2-3 saat sonra gelip bana iade isteme diye. 2. elde alışveriş yaparken belirli kurallar var çizginizi baştan kesin koyun arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı