Advertisement

Savaş çıkmasını istiyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fatihh12

Picopat
Selam, hep savaşmayı hayal etmişimdir ayrıca biraz da aksiyon olur düşüncesindeyim. Biliyorum çok bencilce ama sizlerin düşünceniz nedir?

simdigeldim

Picopat
Altkültürdeki insanlar çok daha hızlı çoğalıyor ve bu dünyayı daha kötü bir yer haline getiriyor, savaş bu durumu biraz düzeltiyor bu sebeple savaş çıkması bir kesimin işine gelir. Ben ormanın içindeki villada oturup, dünyadan bir haber olup Twitter'dan gündemi takip eden biri değilim ama isterim, temizlik şart zira villada oturanlardan olmadığım için gündem genellikle benim gibi sokaklarda, metrolarda, toplu taşıma araçlarında ve kamusal alanlarda olan insanları ilgilendiriyor AVM'den çıkmayanları değil.

Neroid

Decipat
Yer
Konoha
Selam, hep savaşmayı hayal etmişimdir ayrıca biraz da aksiyon olur düşüncesindeyim. Biliyorum çok bencilce ama sizlerin düşünceniz nedir?

Action movie (!) gercekten istemem cünkü dünya harap olacak yoksulluk baş gösterecek belki diktatörlük bile olabilir ondan sonra büyük bir savaş olursa.

Könisberg

Decipat
Makaleler
26
Yer
Trabzon
Büyük ihtimal bir savaşın dünyaya nelere mal olacabileceğini bilmiyorsunuz. Can almak-vermek kolay bir şey değildir ve hiçbir zaman iyi sonuçlanmaz.
Maalesef insanlar savaşı Call of Duty Battlefield olarak düşünüyor. Ama tek bir mermi sizi öldürmeye yetiyor. İnsanlar bunu anlamakta güçlük çekiyor resmen..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı