Savaş oyunu önerisi

Hocam şimdi nasıl bir savaş oyunu? Modern savaş mı olacak 1. veya 2.Dünya savaşı mı? Arcade mi olacak simülasyon ağırlıklı mı? Ben hepsine bir örnek vereyim. Simülasyon derseniz İngilizce varsa Arma 3 veya Squad alınabilir. Bu ikisi zaten sim oyunlarının nirvanası gibi bir şey. 2.dünya sim oyunu için Post spictrum veya Hell Let Lose a bakabilirsiniz. 1.dünya savaşı sim için ise Verdun olabilir. Modern savaş olsun sim olsun ama biraz da basit olsun derseniz benim de çok sevdiğim Insurgency Sandstormu öneririm. Vietnam da geçen yine Rising Storm Vietnam 2 de yine güzel bir sim oyunu. Arcade-sim olarak 2.dünya savaşı için Battlefield 5 der geçerim. 1.Dünya savaşı için de Battlefield 1. Battlefield 1 de hile var bunu bilin. Oynayanda zaten oyunu seven kemik kitle ama 1.Dünya savaşında geçen daha iyi bir oyun ben bilmiyorum. Modern savaş için ise Call of Duty Modern Warfare bakabilirsiniz. Ya da bildiğim kadarıyla bu senenin son çeyreğine doğru çıkabileceğini duyduğum Battlefield 6'yı bekleyebilirsiniz. Bu oyunları bütçe ve sistem sıkıntınız olmadığınızı varsayarak söyledim. Benim size önereceğim oyunlar ise BF5 ve İnsurgeny Sandstorm. Bunun dışında aklıma şu an başka bir oyun gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı