Savaş ve Aksiyon Oyun Önerisi

berkhan1995

Hectopat
Merhabalar ben senelerce online oynuyan birisi olarak hikaye modunda oyunlara başladım fakat oynadığım oyunları tükettim şuanda oynadıklarıma benzer oyunlar bakıyorum fakat indirdiklerim boşa gidiyor kafama göre bir oyun bulamadım siz değerli oyun sever arkadaşlar bu konuda tavsiyede bulunursa sevinirim first person shooter modunda oyunları seviyorum öncelikle onun altını çiziyim GTA V fps bakış açısıyla bitirdim diğer açıyı beğenmiyorum bitirdiğim serileri yazıyorum benzer keyifte önerebilecek olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)
not = kılıçlı kalkanlı assasin's creed gibi oyunları sevmiyorum hiç tavsiye etmeyin.

-Call of duty serisi
-Medal of honor serisi
-Battlefield serisi
-Gta v
-Far cry serisi
-Crysis serisi
-Sniper ghost warrior serisi
-Sniper elite serisi
-Metro serisi
-Tom clancy's six siege
-Arma 3 apex

Merhabalar ben senelerce online oynuyan birisi olarak hikaye modunda oyunlara başladım fakat oynadığım oyunları tükettim şuanda oynadıklarıma benzer oyunlar bakıyorum fakat indirdiklerim boşa gidiyor kafama göre bir oyun bulamadım siz değerli oyun sever arkadaşlar bu konuda tavsiyede bulunursa sevinirim first person shooter modunda oyunları seviyorum öncelikle onun altını çiziyim GTA V fps bakış açısıyla bitirdim diğer açıyı beğenmiyorum bitirdiğim serileri yazıyorum benzer keyifte önerebilecek olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)
not = kılıçlı kalkanlı assasin's creed gibi oyunları sevmiyorum hiç tavsiye etmeyin.

-Call of duty serisi
-Medal of honor serisi
-Battlefield serisi
-Gta v
-Far cry serisi
-Crysis serisi
-Sniper ghost warrior serisi
-Sniper elite serisi
-Metro serisi
-Tom clancy's six siege
-Arma 3 apex
  • Wolfenstein : The New Order
  • Wolfenstein : Old Blood
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Wolfenstein: Youngblood
Sırasıyla oynayın derim. Hikayesi de oynanışı da çok çok iyi. Youngblood çok önerilmiyor, yanındaki yapay zeka sıkıntılıymış biraz. Onun dışında diğerleri güzeldir. İlk 2 oyun Two Pack olarak toplamda 20 liraya düşüyor indirimle. Diğeri de 40 liraya düşüyor. Sonuncusu da Steam'de indirimle 115 lira, diğer sitelerden alınırsa 75 lira civarına alınabiliyor.

• Wolfenstein : The New Order
  • Wolfenstein : Old Blood
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Wolfenstein: Youngblood
Sırasıyla oynayın derim. Hikayesi de oynanışı da çok çok iyi. Youngblood çok önerilmiyor, yanındaki yapay zeka sıkıntılıymış biraz. Onun dışında diğerleri güzeldir. İlk 2 oyun Two Pack olarak toplamda 20 liraya düşüyor indirimle. Diğeri de 40 liraya düşüyor. Sonuncusu da Steam'de indirimle 115 lira, diğer sitelerden alınırsa 75 lira civarına alınabiliyor.

Oyunun videolarını izledim kesinlikle çok beğendim ilk boşlukta satın alıp başlayacağım böyle güzel öneriler sunan arkadaşların elleri dert görmesin daha fazla öneri bekliyorum sağolun teşekkür ederim. :)

uncharted serisi
dying light önerebilirim ilk başlarda zombilerle savaşsanız da bir zaman sonra silahla insan düşmanlarla savaşabilirsin.Online var dlc alırsan pek sıkılmazsın parkur seviyorsan sana göre.
max payne var o oyunda zevkli fps olmasada iyi oyundur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı