Savaşa katılmayan sivil yetişkin erkekler öldürülebilir mi?

Savasi kazanmana yardimci olacaksa evet. Savasin kurali olmaz. Sivillere dokunma, kadinlara ve cocuklara karisma, hastaneler bombalanmaz vs hep baris zamani uydurulan ufurmelerdir.

Savasi hakli olan degil, karsi tarafi yok eden kazanir. 100 tane sivil savasmak istemiyorsa 10 tanesini ibret olacak sekilde oldurursun, 90 tanesi gonullu orduya katilir. Malesef gercekler boyle.

“In the Soviet Union, it's takes more courage to retreat than advance.” - Stalin
( Cepheden kacmak, savasmaktan daha cok yurek ister ) -> yiyorsa savasmayin.

“A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic.” - Stalin

“Death is the solution to all problems. No man - no problem.” - Stalin

Insan oldurmek konusunda liderlerin yaklasimi uc asagi bes yukari aynidir. Ataturk'un de "Ben size olmeyi emrediyorum" dedigini duymussunuzdur.

Savasin kurali olmaz. Ya yok edeceksin ya yok olacaksin.

Savasi kazanmana yardimci olacaksa evet. Savasin kurali olmaz. Sivillere dokunma, kadinlara ve cocuklara karisma, hastaneler bombalanmaz vs hep baris zamani uydurulan ufurmelerdir.

Savasi hakli olan degil, karsi tarafi yok eden kazanir. 100 tane sivil savasmak istemiyorsa 10 tanesini ibret olacak sekilde oldurursun, 90 tanesi gonullu orduya katilir. Malesef gercekler boyle.

“In the Soviet Union, it's takes more courage to retreat than advance.” - Stalin
( Cepheden kacmak, savasmaktan daha cok yurek ister ) -> yiyorsa savasmayin.

“A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic.” - Stalin

“Death is the solution to all problems. No man - no problem.” - Stalin

Insan oldurmek konusunda liderlerin yaklasimi uc asagi bes yukari aynidir. Ataturk'un de "Ben size olmeyi emrediyorum" dedigini duymussunuzdur.

Savasin kurali olmaz. Ya yok edeceksin ya yok olacaksin.
Cenevre Sözleşmesi'ni imzalamayan bir mağara adamına yaraşır sözler.

Hayır ve evet değişir. Eğer geçmişi kirli bir halk ise hepsini katletmek gerekir. Eğer işçi olarak çalışacaklarsa katkı sağlayacaklarsa neden öldüreyim? onun dışında her şeyi yıkıp geçerdim. Baktım sorun çıkarıyor hepsini vurur geçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı