Sayısal Loto'da 01, 34, 35, 36, 37, 38 Rakamları Çıkması

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ülke uzun zamandır Ali Baba'nın Çiftliği modunda gidiyordu zaten ama bu en son Sayısal Loto sonucu işin tuzu biberi oldu. Ben aslında sonuca gülmedim. Çünkü bu ülkede artık hiçbir şey beni şaşırtamaz! Ben, Cennet Mahallesi'nde bu sonucun önceden tiye alınmasına güldüm 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada Sayısal Loto geçen hafta 10 yıllığına, hükümete yakınlığı ile bilinen Demirören Grubu'na devredildi...

Kesbişolsun...

Aga gerçekten bu rakamlar bir mesaj olabilir, bir bilgisi olan bir kurcalasın belki bir şey daha çıkar. Belki bu rakamlardaki mesajı okuyabilen asıl ikramiyenin sahibi olacak.
İllumematinin oyunları bunlar, dış mihraplar bizi çökertmeye çalışıyor gene!

Aga gerçekten bu rakamlar bi mesaj olabilir, bi bilgisi olan bi kurcalasın belki bir şey daha çıkar. Belki bu rakamlardaki mesajı okuyabilen asıl ikramiyenin sahibi olacak. :d
İllumematinin oyunları bunlar, dış mihraplar bizi çökertmeye çalışıyor gene!
1 + 34 + 35 + 36 + 37 + 38 = 181. Ali Güngör, Recep Baltaş ve Technopat sözcüklerinde toplam 29 harf var. 181 + 29 = 210. 210 sayısının rakamları tolamı 2 + 1 + 0 = 3. İllüminati logosunda 3 köşe var! Ayrıca İllüminati logosunda 1 göz var, 1 sayısı loto rakamlarında 1. sayı! Haydaa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı