Sayısalda hangi mesleği seçeceksiniz?

Hangisi?

• Endüstri Mühendisliği

• Mekatronik Mühendisliği

• Tıp

• Makine Mühendisliği

• Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği

• İnşaat Mühendisliği

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Harbi cılkı çıktı. İnşaat okuyan arkadaşım bile yazılım istiyor.

Ülkecek böyleyiz, biri para ve gelecek olan bir şey keşfettiğinde çöpe gelen sinekler gibi doluşuyoruz.

Zamanında herkesin memur olmaya çalışması, ülkenin her yerine üniversite açılınca önüne gelenin bir hevesle zengin olmak için mühendislik okuyup işsiz kalması vb.

Puanları birazcık düşse aynısı tıp ve hukuk içinde olacak :D

Ben eşit ağırlıkçıyım ama makine veya mekatronik mühendisliği seçerdim.

Ülkecek böyleyiz, biri para ve gelecek olan bir şey keşfettiğinde çöpe gelen sinekler gibi doluşuyoruz.

Zamanında herkesin memur olmaya çalışması, ülkenin her yerine üniversite açılınca önüne gelenin bir hevesle zengin olmak için mühendislik okuyup işsiz kalması vb.

Puanları birazcık düşse aynısı tıp ve hukuk içinde olacak :D

Ben eşit ağırlıkçıyım ama makine veya mekatronik mühendisliği seçerdim.

Bir dönem mekatronik mühendisliğide böyleydi herkes istiyordu.

Çok bölüm var hepsini yazamadım. Hangi mühendislik demek lazımdı. Bunların içinden size yakın olanı da seçebilirsiniz. Mesela mekatronik ve kontrol otomasyon yakındır, inşaat ve harita yakındır gibi.

Son düzenleme:
Evet mekatronik, bilgisayar zor ama makine bunlara göre kolay kalıyor. Çoğu üniversitede araba haricinde bir şey öğretilmediğini de dikkat çekerim.

Yani ben makine bayağı zor diye duymuştum özellikle itüde falan. Ama kendim makine mühendisliği okumuyorum ondan doğru söylüyor olabilirsiniz bilemiycem.

Geri
Yukarı