Sayısaldan Eşit Ağırlığa Geçiş

ceyn

Centipat
Daha fazla  
11. sınıfa geçtim ve pandemiden dolayı Online eğitim görüyorduk fakat bunun hiçbir şekilde olumlu etkisi olmadı. İkinci dönem sınavlara girmeyince de iyice saldım. Bölüm seçme konusundaysa daha çok meslek barındırdığı için sayısal seçtim ama doğru bir karar mı bilemiyorum. Eşit ağırlıkla aynı saat matematik göreceğimiz için çok sıkıntı değil ama fizik, kimya ve biyolojiden korkuyorum. 9. sınıfta not ortalamalarım gayet güzeldi. Edebiyatım da güzel. Ama özellikle fizik sıkıntı çıkarabilir bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, ne yapmalıyım eşit ağırlığa geçmeli miyim yoksa sayısaldan devam etmeli mi?).

Üniverstede istediğin bölümü kesinleştirip ona göre hareket et önümüzdeki 2 yil düzgünce hazirlanmazsan mezuna kalırsın lise bölümü seciminden ziyade üniv bölümlerine kafa yorma vakti gelmiş bile.

Üniverstede istediğin bölümü kesinleştirip ona göre hareket et önümüzdeki 2 yil düzgünce hazirlanmazsan mezuna kalırsın lise bölümü seciminden ziyade üniv bölümlerine kafa yorma vakti gelmiş bile.
İlgi duyduğum alanı tam olarak bilemediğim için çıkmaza giriyorum. Sayısal seçmemin nedeni de zaten daha çok meslek bulundurması. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı