Sayısız başvuruya rağmen altyapı getirilmiyor

Evet, bilgisayar başından adrese iş emri verip bıraktılar her seferinde.

O zaman çok fazla seçeneğin kalmıyor. Sürekli olarak aşağıdaki yerlere sorununu bildirmen gerekiyor.

-TT bölge müdürlüğü.
-TT yetkili kişileri sosyal medya hesapları.
-Cimer
-Açıkkapı
-Diğer ISS'lere sorununu bildirip altyapı talebi.
-TT'de tanıdık.

1-2 yıl boyunca bozuk olan altyapıyı düzeltmeleri için görüşmediğim kişi, gitmediğim yer, yazmadığım yer kalmadı. Sonuç yok. Rezillikten başka bir şey değil.

Peki adres değiştirme harici herhangi bir yol ile çözebildiniz mi eninde sonunda? 4 yıldır bağlayamadılar altyapıyı, uydudan gelen internetten de hiç hayır gelmiyor.

Müdürle konuştun mu? Ben benzer bir şekilde çözüm bulamadığında en azından tarih verdiler ve istersen bekle o tarihe kadar getirelim istersen iptal edelim dedi. Kullanmadığım sürenin parasını da iade ettirdi.

"Belirli bir tarih yok, 1 hafta da olabilir 1 ay da 1 yıl da" cevabını 4 yıldır alıyorum.

Tüm bina dilekçe verip deneyin şansınızı yan binalarda internet yoksa birkaç bina konulup dilekçe verin altyapı getirirler sanırım.

Yan komşularım da yan komşularından altyapı çekilebildiğini söylüyorlar, ki öyle yapmışlar ve kullanıyorlar. Bir biz şanssızız sanırım.
O zaman çok fazla seçeneğin kalmıyor. Sürekli olarak aşağıdaki yerlere sorununu bildirmen gerekiyor.

-TT bölge müdürlüğü.
-TT yetkili kişileri sosyal medya hesapları.
-Cimer
-Açıkkapı
-Diğer ISS'lere sorununu bildirip altyapı talebi.
-TT'de tanıdık.

Bulunduğum ilçede TurkNet'in yapa altyapısı var, buna başvurmamın herhangi bir yolu var mı peki?

Peki adres değiştirme harici herhangi bir yol ile çözebildiniz mi eninde sonunda? 4 yıldır bağlayamadılar altyapıyı, uydudan gelen internetten de hiç hayır gelmiyor.

"Belirli bir tarih yok, 1 hafta da olabilir 1 ay da 1 yıl da" cevabını 4 yıldır alıyorum.

Yan komşularım da yan komşularından altyapı çekilebildiğini söylüyorlar, ki öyle yapmışlar ve kullanıyorlar. Bir biz şanssızız sanırım.

Bulunduğum ilçede TurkNet'in yapa altyapısı var, buna başvurmamın herhangi bir yolu var mı peki?

TurkNet dh veya TurkNet forum da konu açarsan TurkNet temsilcisi yardımcı olacaktır.

1614352491396.png

Sürekli olarak aynı bu tabloyu görmek çok üzücü :(

TurkNet dh veya TurkNet forum da konu açarsan TurkNet temsilcisi yardımcı olacaktır.
Bunu deneyebilirsiniz.
Sürekli olarak aynı bu tabloyu görmek çok üzücü :(
Bazı kişiler telefon hattı başvurusu yapıp sonra internet başvurusu yapıyorlar. Fakat yakın çevremde deneyen yok ne kadar doğrudur bilemiyorum. Sizin çevrenizde bu şekilde internet kullanan varsa sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı