Scum Unutuluyor mu ?

Kompostooo

Kilopat
Scum ilk çıktığında tüm yayıncılar tarafından oynandı ve güzel satıldı. Ancak şu an Twitch'de izlenme oranları düştü Steam'de oynanma oranları düştü. Bu durum bana DayZ'i hatırlattı. Sizce Scum DayZ gibi unutulacak mı ? Alınabilir bir oyun mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Survival oyunlarının modası çoktan geçti. İki adam öldürmek için saatlerce loot yap uğraş falan çok angarya işler bence. İnsanlar daha kısa zamanda hızlı tüketebilecekleri oyunları seviyorlar ''bende öyle''.

Orasını bilemem. Sevdiğim tür, süre bakımından loot yapma vs. uğraşırım sıkılmam diyorsan, oyun videolarını inceleyip kafana yatarsa indirimde bakarsın fiyatına. Kaldı ki birkaç adam vuracağım diye saatlerce uğraşmayı benim gibi hiç sevmiyorsan bence uzak dur. :)

Unutulur, yayıncılar kısa süreli hype kampanyalarıyla insanlara "Acaba mı?" dedirttiler. Klasik her zamanki gibi düşüşe geçti ki oyunda ekstra yenilik kendine has bir özellik yok tuvalet yapmayı saymazsak. Zaten rakiplerin aşmış gitmiş biri f2p ve kozmetikten götürdü, diğeri önceden topladığı kitleyi belli bir kabukta tutma amacında ilerliyor adamlar tuvalet yapabilme özelliğinden oyunu tutturabilme derdinde.

Bu oyunu gaza gelip satın aldım 10 saatten fazla oynadım ama oyunda yaptığım pek bir şey yok. Zaten oyun daha erken erişimde. Umarım oyunun arkasında dururlar ve güzel bir oyun olur.

Bu oyunu gaza gelip satın aldım 10 saatten fazla oynadım ama oyunda yaptığım pek bir şey yok. Zaten oyun daha erken erişimde. Umarım oyunun arkasında dururlar ve güzel bir oyun olur.
Bende oyunu dün aldım ve yaklaşık 3 saat oynadım şuan iyi gidiyor ama ilerde sıkar gibi. Fiyatı uygun olduğu için aldım pişman olacağımı sanmıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı