SD kart çıkarıldıktan sonra WhatsApp medyası gitti

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Annemin telefonunun hafızası az olduğu için SD kartımı çıkarıp annemin telefonuna takcaktım. İçindeki her şeyi telefonuma aktardım (Redmi Note 9). Ardından SD kartı biçimlendirip annemin telefonuna taktım. Daha sonra WhatsApp'a girdiğimde sohbetin medyasına bakabildiğimiz bir yer var. Gelen ve giden fotoğraflar/belgeler/sesler oradan kolayca erişilebiliyor. Onlara artık erişimim yoktu. Tıkladığımda üzgünüz dosya bulunumadı gibi hatalar aldım. Fotoğrafların hepsi galerimde duruyor fakat sohbet medyasından erişemiyorum. Konuya vakıf olan yardımcı olabilecek biri var mı? Yıllardır arşivlediğim sesleri falan artık dinleyemiyorum.
(Not geçeyim; SD kartın içinde herhangi bir WhatsApp dosyası yoktu.)

WhatsApp yedeklerini aynı zamanda bulut olarak da depolar. Android ise Google Drive üzerinden ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Uzun zaman geçti ama. 2 hafta gibi bir şey oldu. Üzerine yedek alındı. Ayrıyeten buna çok mesaj gelmediği için bir post daha açsam sıkıntı çıkar mı ?

Uzun zaman geçti ama. 2 hafta gibi bir şey oldu. Üzerine yedek alındı. Ayrıyeten buna çok mesaj gelmediği için bir post daha açsam sıkıntı çıkar mı ?
Öne çıkar butonunu kullanabilirsiniz. Cevap gelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı