SDK'nın çalışması bekleniyor ne demek?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
IMG_20200921_135756.jpg

Ara sıra Dragon Center'e girerken oluyordu bu, sonra düzeliyordu ama şimdi böyle kaldı. Ne yapmam lazım?

Katılıyorum, eski sürümleri bence daha basit kullanıma sahipti. Hata kısmına gelirsek zaten bir türlü tam olarak oturtamadılar...

Eki Görüntüle 678438
Arayüzün farklı olmasının sebebi nedir? Genelde herkeste Monitör ekranında CPU, GPU kullanımı gözüküyor fakat bende farklı değerler çıkıyor. Yandan daha detaylı kullanımı mevcut fakat yine de merak etmiyor değilim 😄

Bilgisayar açıldığı zaman kendi de otomatik açılıyor fakat uygulamaya tıkladığımda tekrar bir tarama yapıyor. Zaten genelde renk ayarları haricinde pek açma gereksinimi duymuyorum.
Sürümle alakalı merak etmeyin bilgisayarınızla alakalı değil.Dragon center kendini güncellemediği için silip yeniden yüklemeniz gerekiyor her yeni sürümü.Böyle gözükmeyenler muhtemelen geri sürümlerde kalmıştır.Sizinki güncel olduğundan bu şekilde gözükmektedir.

Sürümle alakalı merak etmeyin bilgisayarınızla alakalı değil.Dragon center kendini güncellemediği için silip yeniden yüklemeniz gerekiyor her yeni sürümü.Böyle gözükmeyenler muhtemelen geri sürümlerde kalmıştır.Sizinki güncel olduğundan bu şekilde gözükmektedir.
Bana kalırsa eski sürümler daha iyi o zaman. Demek ki güncelleme geldikçe daha da garipleşiyor 😄 Ya zaten Mystic Light içine gömülmeseydi Dragon Center'ı indirmezdim heralde. Mesela diğer programlarla çakışabiliyor ve bazen boştayken (60 derece altında) ekran kartı fanlarını açabiliyor. Hani ses sorunu yok ama ayarları karıştırmış oluyor.

Bana kalırsa eski sürümler daha iyi o zaman. Demek ki güncelleme geldikçe daha da garipleşiyor 😄 ya zaten Mystic Light içine gömülmeseydi Dragon Center'ı indirmezdim herhalde. Mesela diğer programlarla çakışabiliyor ve bazen boştayken (60 derece altında) ekran kartı fanlarını açabiliyor. Hani ses sorunu yok ama ayarları karıştırmış oluyor.

Benim laptopta ilk hafta boştayken fanlar 2700 RPM'de dönüyordu sonra boştayken dönmemeye başladı bende endişelendim iade edecektim 47 derece de bile devreye girmiyordu bende sonra fişe taktım dönmeye başladı normal mi?

Benim laptopta ilk hafta boştayken fanlar 2700 RPM'de dönüyordu sonra boştayken dönmemeye başladı bende endişelendim iade edecektim 47 derece de bile devreye girmiyordu bende sonra fişe taktım dönmeye başladı normal mi?
Fanlar belli bir sıcaklıktan sonra dönmeye ayarlanmış olabilir. Ayrıca priz bağlantısı dediğin için güç seçenekleriyle de bağlantılı olabilir. Masaüstü sistemlerde de ekran kartları 60 dereceden sonra çalıştığı için yük altında fanlar çalışıyorsa sorun yoktur fakat sadece prizde çalışıyorsa kontrol etmek lazım.

Bu arada Dragon Center sürümüne bakıp yazabilir misin?

Değerli dostlar. Benim toplama bir kasam var. İnternette ne gorduysem yaptım hala hata veriyor SDK calısması bekleniyor diyor. Yardımcı olacak var mı?

Fanlar belli bir sıcaklıktan sonra dönmeye ayarlanmış olabilir. Ayrıca priz bağlantısı dediğin için güç seçenekleriyle de bağlantılı olabilir. Masaüstü sistemlerde de ekran kartları 60 dereceden sonra çalıştığı için yük altında fanlar çalışıyorsa sorun yoktur fakat sadece prizde çalışıyorsa kontrol etmek lazım.

Bu arada Dragon Center sürümüne bakıp yazabilir misin?

Ekran kartı değil işlemci fanı çalışıyor prize takılıyken. Sürüm ise 69 sürümü.
Değerli dostlar. Benim toplama bir kasam var. İnternette ne gorduysem yaptım hala hata veriyor SDK calısması bekleniyor diyor. Yardımcı olacak var mı?

Ben dragon centeri ve sdk dosyasını sildim ve msi ın global sitesinden tekrar indirip kurdum. Kurdugun zaman bilgisayarı yeniden başlat ve dragon centere gir oradan bir dosya indirecek kendisi onu bekle ondan sonra açılır 2 gündür hata vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı