SE2 için gece modu şart mı?

Come on Muco

Hectopat
Merhaba. SE2 kullanıyorum hava karanlık ve merak ettim kamerayı. Pozlamayı ayarlayınca iyi bir aydınlık çekim elde etmişim gibi geliyor, acaba uygulama satın aldığımda da aynı şey mi olur? Gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neuralcam var, en iyisi diye biliniyor sanırım. Açıkçası orijinal hali ile karşılaştırmaları beni tatmin etmemişti. Birkaç ortam dışında neredeyse aynı sonuç veriyordu uygulama. Ben şart değil diyorum.

Neuralcam var, en iyisi diye biliniyor sanırım. Açıkçası orijinal hali ile karşılaştırmaları beni tatmin etmemişti. Birkaç ortam dışında neredeyse aynı sonuç veriyordu uygulama. Ben şart değil diyorum.
Bir de merak ettiğim o karşılaştırmalarda direkt bas çek mi yapıyolar eğer öyleyse gerçekten gereksiz bi uygulama oluyor.

Sanmıyorum. En azından 3-5 saniye odaklama vardır.
Sihirli elma kanalından gördüm de bas çek yapıyolar odaklam tabi var ancak demek istedim pozlama ayarı ile oynamaydı kamera arayüzünü gördüm ve değiştirilmemişti. İphone 11le aynı değil mi ana kamera zaten benim fark ettiğim kadarıyla ayarlardan hallediliyor. Teşekkür ederim.

Gece moduna pek ihtiyaç duymuyorum. Açıkçası NeuralCam satın almıştım, ihtiyaç hâlinde çekiyorum ve tatmin ediyor. Bu gece çektiğim bir örnek fotoğraf :) Kalitenin bozukluğuna aldırma...Zira olumsuz bir tarafı NeuralCam’de deklanşöre bastığında telefonu oynatmamak gerekiyor.

Dosya Ekleri

• 6A351589-C725-418A-BCD3-F2EED0E8BF52.jpeg
    6A351589-C725-418A-BCD3-F2EED0E8BF52.jpeg
    291,1 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı