Advertisement

Sea of Thieves 2.5.2.1 Güncelleme Notları Yayınlandı!

Selam korsanlar,

Altıncı Sezon'un hâlen daha devam etmesiyle beraber 4. sınırlı süreli macera görevi olan Lost Sands etkinliği de bu yama ile beraber oyuna ekleniyor. Etkinliğin ve güncelleme notlarının detaylarını okumak isterseniz aşağıya göz gezdirebilirsiniz.

MerrickvsReaper.jpgKayıp Kumlar Macerası (26 Mayıs – 9 Haziran)


Merrick, yeniden inşa çabalarına liderlik etmek için Altın Kumlar Mıntıkası'na geri döndü ve adanın eski sakinleriyle beraber yardım etmeye istekli diğer korsanları işe aldı. Bu arada, Karakol'un çevresindeki adaların gölgelerinde gizlenen uğursuz figürler tespit edildi…

Altın Kumlar Mıntıkası'nın kaderi oyuncuların ellerine bırakıldığından, bu Maceraya başlamak ve küresel topluluk çabasına katılmak için Larinna ile konuşun! Avcının Yolunu mu yoksa Hizmetkarın Yolunu mu takip edeceksiniz? #SaveGoldenSands veya #RuinGoldenSands takımı mısınız?

Altın Kumları eski Karakol ihtişamına geri döndürmek için Merrick'in değerli malzemeleri bulmasına yardım etmeyi ya da Alevin Hizmetkarı'nın tarafını tutmayı ve bir zamanlar gelişen bu adayı sis tarafından sarmalanmış halde tutmak için Yadigar Önbelleklerini kullanmayı seçebilirsiniz.

Oyuncular, Macerada doğrudan yer almasalar bile, Merrick'e faydalı malzemeler teslim ederek veya bunları Alev Hizmetkarına yönlendirerek dengeyi bozabilir. Tüm uygulanabilir eylemler, Macera 9 Haziran'da sona erene kadar sonucu etkileyebilir. Bu da demek oluyor 9 Haziran'a kadar oynadığınız oyun boyunca Altın Kumlar mıntıkasına teslim ettiğiniz eşyalar Merrick ve halkını, Yağmacı ekibine teslim ettiğiniz tüm eşyalar da Alevin Hizmetkârı'nı destekleyecek.

Avcının Yolu ve Hizmetkarın Yolunun tamamlanması için ayrı kozmetik ödüller mevcuttur ve oyuncuların Altın Kumların kaderini belirlemeye yardım ettiği zamanın Hatıraları olarak hizmet eder. Bu Maceradaki tüm tapuları tamamlayarak özel bir Unvan da kazanabileceksiniz.

Ruhalevi Kayıkları

Bu Macera sırasında korsanlar, The Reaper's Bones tarafından kargaşa çıkarmak amacıyla hazırlanmış, denizlerde aniden ortaya çıkan Soulflame Kayıkları keşfedebilecekler.

Soulflame Kayıklar, korsanların hedeflerine ulaşmadan ve patlamadan önce fitili yakmalarına izin veren, arkaya bağlanmış güçlendirilmiş bir patlayıcı fıçısı ile birlikte gelir. Fıçı küçük silah ateşine karşı dayanıklıdır ancak tekrarlanan saldırılar sonunda patlamasına neden olur.


Giderilen Hatalar
Oynanış
  • Bir kova dolusu suyu tahliye etme deneyimi iyileştirildi ve tahliye sonrasında kovada hala suyun kaldığına dair olan hatalar giderildi.
  • Kader Alevlerini yakan ve Lanetli Kalesi'ne bir Ritüel Kafatası yerleştiren oyuncular artık karşılaşmaya sürekli olarak başlayacaklar.
  • Oyuncular artık denizlerde daha tutarlı bir Dünya Etkinliği Rotasyonuyla karşılaşacaklar.

Korsan Mağazası

Aslan Balığı Kostümü giyerken, radyal menüden ifadeyi gerçekleştirmeye çalışmak artık doğru ikonografiyi gösterecek.

Performans ve Kararlılık

Sunucu performansını iyileştirmek ve siyah ekran yükleme sürelerini azaltmak için bir sunucuya katılan oyuncular için oyuncu modelleri optimize edildi.

Güncellemenin tüm platformlardaki boyutları:
  • Xbox Series X: 5.73 GB
  • Xbox Series S: 3.64 GB
  • Xbox One X: 5.73 GB
  • Xbox One: 3.64 GB
  • Microsoft Store: 5.6 GB
  • Steam: 5.26 GB
Güncellemenin daha fazla detayına erişmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

 

Yeni konular

Yukarı