Sea of Thieves 30 Eylül - 4 Ekim Twitch Dropları

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
30 Eylül ve 4 Ekim tarihleri arasında Sea of Thieves partneri olan herhangi bir yayıncıyı izleyerek oyun için özel eşyalarını almaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için Twitch yayın kategorisinde Sea of Thieves'e girmeniz ve Drop veren bir yayıncıyı izlemeniz yeterli. Tüm bunları yapmadan önce oyun hesabınızın Twitch ile bağlı olması gerektiğini unutmayın.

Sea of Thieves hesabınızı Twitch ile bağlayabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  1. Sea of Thieves internet sitesine gidin.
  2. Sağ üst tarafta yer alan korsan simgesine basarak Xbox hesabınızla giriş yapın.
  3. Korsan profilinden Hesabım ayarlarına gidin.
  4. Sosyal Medya Hesapları sekmesinden Twitch'i bulun ve Twitch hesabınızı girerek bağlantıyı tamamlayın.
unknown.png

Hesabımı bağladım ve 3 yayıncıyı açtım, sekmeleri susturdum :D En az 1 saat izlemek gerekiyormuş yayını. Peki 1 saat izleyince kesin olarak item gelecek mi yoksa şans işi mi?

Hesabımı bağladım ve 3 yayıncıyı açtım, sekmeleri susturdum :D En az 1 saat izlemek gerekiyormuş yayını. Peki 1 saat izleyince kesin olarak item gelecek mi yoksa şans işi mi?
Şans işi değil. 1 saat izledikten sonra Twitch Envanter sayfanıza bakın. Oradan kazandığınız eşya için "Şimdi al" demeniz gerekiyor. Aksi takdirde yeni eşyaya geçemiyorsunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı