Sea of Thieves 5. Sezon Güncellemesinin İçeriği Yayınlandı!

Sea of Thieves'in 5. sezonu nihayet 2 Aralık gününde sunuculara geliyor. Oyun bu zamana kadar yapılan tüm güncelleme ve içeriklerle oyuncuların isteklerini karşılamayı ve oyun içi hataları çözmeye devam ediyor. Gelin yeni gelecek özelliklerin ne olduğuna bir bakalım.
  • Artık kazandığınız değerli bir eşyayı uygun olan herhangi bir adaya gömebiliyorsunuz. Bunu yaptığınız zaman size verilecek olan harita sayesinde ihtiyaç halinde sandığınızı ya da depo kasanızı tekrar gömdüğünüz yerden çıkarabilirsiniz.
  • Üzerinde top bulunan yeni bir sandal. Ayrıca bu sandal geminizin arkasına bağlandığında da ateş edilebilir durumda oluyor.
  • Artık geminizdeki belirli bölgelere oturarak üçüncü şahıs kamerası ile kendinizi izleyebiliyorsunuz. Ekstra olarak kaptan köşkünde bulunan koltuğa ve adaların belirli yerlerinde bulunan sandalye ve koltuklara da oturabilirsiniz.
  • Tüm gemilerde bulunan yatakları kullanarak uyuyabilir ve herhangi bir şey yemeden belirli bir sürede canınızı doldurabilirsiniz.
  • Adalarda bulunan silahlı iskeletler ve hayalet iskeletler, onları öldürdüğünüz takdirde artık yere cephane keseleri düşürecek ve geminize gitmeden silahınızın mermisini doldurabileceksiniz.
  • Artık tüm fıçıların yanına giderek içindekileri tek tek depo kasasına doldurmak yerine sadece tek bir tuşa basarak fıçının içerisinde bulunan tüm eşyaları kasaya doldurabilirsiniz. Bu özellik gerçekten çok hoşuma gitti diyebilirim.
  • Artık Speaking Trumpet'i yalnızca arkadaşlarınız ile konuşmak için kullanabilirsiniz. Normal kullanımda çevrenizdeki düşmanların sesinizi almasını istemiyorsanız konuşma aletini ters çevirerek yalnızca arkadaşınız ile fısıltılı konuşabilirsiniz. Bu, özellikle oyuna açık oturum giren insanlar için faydalı olabilecek bir özellik.
  • Mürettebatınız arasında bir görev dağılımı yapmak ya da sadece eğlence amaçlı kullanmak için ücretsiz olarak verilen bir zar atma animasyonu kullanabilirsiniz.
  • Artık geminizin altında bulunan fareler geminin alt kısmı su dolduğu takdirde üst katlara çıkarak size tehlikeyi haber edebilecekler. Sadece onlara biraz kulak vermeniz yeterli.
  • Artık Thieves Haven adasının tepesine çıkmak için kullanabileceğiniz birden fazla makaralı asansör bulunuyor.

Tüm bu yeniliklerin yanında yeni sezona özel savaş bileti, gemi setleri, silah kaplamaları, korsan kıyafetleri ve ekipman kaplamaları da geliyor. Bu sezonun getirdiği yeniliklerle beraber oyun daha eğlenceli bir hal alacağa benziyor.

 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı