Sea of Thieves %50 indirimle 199,50TL

Makaleler
2
Yer
Ankara
Oyunun eskiden 30TL'ye düştüğünü düşünürsek evet, kötü bir fiyat. Fakat zamlardan sonraki oyun fiyatlarını düşünürsek zamanında almayanlar için yine iyi bir fırsat.

Oyun Xbox'ın oyunu olduğu için Game Pass'de olabilir. Fakat oyunlarına zam yapan firma neden Game Pass'e zam yapmasın?

Hocam başta da dediğim gibi eski fiyatına göre değil şimdiki fiyatlara göre değerlendirin. Ha eğer şimdiki fiyatlara göre değerlendirdiyseniz ve yine bunu söylüyorsanız o zaman yazdığımı görmezden gelin.

Ha bir de neden değmez?

Şimdiki fiyatına göre hiç değmez. Neden değmediğine gelecek olursak o uzun konu.

Şimdiki fiyatına göre hiç değmez. Neden değmediğine gelecek olursak o uzun konu.
Ben oyunu almayacağım için benlik problem yok. Ben almayı düşünenler için demiştim. İnceleme yapabilirsiniz belki. Hazır indirim varken insanlara fikir vermiş olursunuz.

Ben oyunu almayacağım için benlik problem yok. Ben almayı düşünenler için demiştim. İnceleme yapabilirsiniz belki. Hazır indirim varken insanlara fikir vermiş olursunuz.

Tamamdır hocam.(biz zamanında bu oyun hakkında konuşmuştuk bir arkadaş ile ama...)

Üzücü cidden ya. 30 küsür lirayken almıştım. 8-10 saat kadar oynadık arkadaşlarla ama sonrasında sıkıldık. Bir şeyler eksik geliyor sürekli ama en büyük sıkıntı sunucu açılma mantığı. Sunucuya doluşan dev ekipler filo kuruyor ve haliyle tadı kaçıyor, oyunda bir yerel sunucu mantığı da yok Endonezyadan giren biri ile ben ve Avusturyada yaşayan biri aynı haritaya düşüyoruz. Ping ve lag da haliyle oluyor. Hepsini geçtim %50 indirimle 200 liraya alınacak bir oyun değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı