Sea of Thieves açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Emrescfb

Hectopat
Merhaba, ben oyunu Microsoft Store üzerinden Game Pass ile indirdim. Oyunu açmaya çalıştığımda bu hatayı aldım, daha sonra açtıklarımda ise direkt ekran gelip oyundan atıyor. Linkte yazan siteye gidip oyunu silip baştan yükleyin seçeneği hariç hepsini denedim fakat olmadı, sizce sorun nerede olabilir? Oyunu silmem gerekiyor ise silerim uzun sürede yüklediğim için sona bıraktım.

error.png

Belirtilen dosya hatalı olduğu için oyun açılmıyor muhtemelen, sıfırlamayı deneyin. Olmaz ise orada yazdığı gibi customer supportla iletişim'e geç, bu hata ekranının SS'ini alıp.
Sanırım oyunu çalıştırmak için gerekli bir dosya bulunamadı diyor. Dosya doğrulama vb. bir seçenek var mı?
Maalesef oyun dosyalarını doğrula diye bir seçenek yok :( Sıfırla diye bir seçenek var belki işe yarayabilir.

Oyunun kurulu olduğu klasörü de bulamadım C diskini alt üst ettim yok bulamıyorum. Nereden bulabilirim acaba?
Gizli bir yerde kurulu, Xbox uygulamasından sil. Benim ikinci diskimde olduğu için WindowsApps WUDownloadCache ve WPSystem diye 3 tane klasör oluşturdu. Bir de ulaşamıyorsun bunların içeriğine, izinlerini alman lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı