Çözüldü 3GB RAM ile Sea of Thieves açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

ciplakpattis

Centipat
Arkadaşlar merhabalar, ben sotu yükledim ama oyun Win 8 oldğum için sorun verdi. Hallettim Win 10 DLL'lerini yükledim ama bu sefer de düzgün çalışmadı hatası alıyorum. Yardımcı olursanız çok seviniriö.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır , DLL falan indirmeyin. Zaten sorunun asıl sebebini biraz geç de olsa anladım. Yine de önceki işlemi yapmamız iyi oldu, sorunlu dosya sisteminizde kalmadı. Bir daha da ne idüğü belirsiz DLL'leri sisteminize atmayın. Konu açın, yardımcı olalım.

Bu oyunun sistem gereksinimlerinde minimum 4 GB RAM var. Fakat sisteminizde 3 GB RAM bulunuyor. Hatta büyük ihtimalle ekran kartınız da yetersiz fakat konuyu daha da bulandırmamak için o işlere girmeyeceğim. Sisteminiz bu oyunu oynamak için yetersiz maalesef.
Rapor oluşturursanız arkadaşlar yardımcı olacaktır. Sizin araştırmanız gerekmiyor.

Tamam oyun bugün inecek çalışmassa atarım teşekkür ederim hepinize.
@Bora Dere @19237539300 buyrun Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
Tamam oyun bugün inecek çalışmassa atarım teşekkür ederim hepinize.
@Bora Dere @19237539300 buyurun Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

@Bora Dere @19237539300 @reptile arkadaşlar ben bir şey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Dosyayı herkese açık bir şekilde yükleyin, yapamazsanız MediaFire'dan da paylaşabilirsiniz. Rapora bakıp elle DLL atmak gibi bir hataya düşmediniz, değil mi?

Dosyayı herkese açık bir şekilde yükleyin, yapamazsanız MediaFire'dan da paylaşabilirsiniz. Rapora bakıp elle DLL atmak gibi bir hataya düşmediniz, değil mi?

Düştüm ama DLL hataları kalktı sadece regopenkey diye hatalar kaldı bir sürü DLL hatası vardı bende sizi uğraştırmamak için onları kendim yaptım.
Logfile oldumu? @Bora Dere

Kendiniz yapamadınız işte. Yaptığınız şey internetten indirip oraya buraya atmak olmuştur. Yukarıda bir arkadaş sizin araştırmanıza gerek yok dedi; ben daha en başından sadece dediklerimi yapmanızı, başka bir şey yapmamanızı söyledim. Neden böyle bir şey yaptınız ki? Atın bakalım raporu.

Düştüm ama DLL hataları kalktı sadece regopenkey diye hatalar kaldı bir sürü DLL hatası vardı bende sizi uğraştırmamak için onları kendim yaptım.

Logfile oldumu? @Bora Dere
Yok olmamış.
Kendiniz yapamadınız işte. Yaptığınız şey internetten indirip oraya buraya atmak olmuştur. Yukarıda bir arkadaş sizin araştırmanıza gerek yok dedi; ben daha en başından sadece dediklerimi yapmanızı, başka bir şey yapmamanızı söyledim. Neden böyle bir şey yaptınız ki? Atın bakalım raporu.
Raporu atmış ama maalesef düzgün alamamış.

Filtreyi sıfırlayın, sonra yine aynı .exe uzantısı için rapor alın. Bir daha da size denilenin dışına çıkmayın.

Agresiflik mi? Sana yardım etmeye çalışan adamların dediğinin tam aksini yapıyorsun, sonra bizim tepkimiz agresiflik mi oluyor? Rapor öncekiyle aynı, hiçbir şey yok. Hangi DLL dosyalarını attın?

Yeni konular

Geri
Yukarı