Çözüldü 3GB RAM ile Sea of Thieves açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

ciplakpattis

Centipat
Arkadaşlar merhabalar, ben sotu yükledim ama oyun Win 8 oldğum için sorun verdi. Hallettim Win 10 DLL'lerini yükledim ama bu sefer de düzgün çalışmadı hatası alıyorum. Yardımcı olursanız çok seviniriö.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır , DLL falan indirmeyin. Zaten sorunun asıl sebebini biraz geç de olsa anladım. Yine de önceki işlemi yapmamız iyi oldu, sorunlu dosya sisteminizde kalmadı. Bir daha da ne idüğü belirsiz DLL'leri sisteminize atmayın. Konu açın, yardımcı olalım.

Bu oyunun sistem gereksinimlerinde minimum 4 GB RAM var. Fakat sisteminizde 3 GB RAM bulunuyor. Hatta büyük ihtimalle ekran kartınız da yetersiz fakat konuyu daha da bulandırmamak için o işlere girmeyeceğim. Sisteminiz bu oyunu oynamak için yetersiz maalesef.
Hayır , DLL falan indirmeyin. Zaten sorunun asıl sebebini biraz geç de olsa anladım. Yine de önceki işlemi yapmamız iyi oldu, sorunlu dosya sisteminizde kalmadı. Bir daha da ne idüğü belirsiz DLL'leri sisteminize atmayın. Konu açın, yardımcı olalım.

Bu oyunun sistem gereksinimlerinde minimum 4 GB RAM var. Fakat sisteminizde 3 GB RAM bulunuyor. Hatta büyük ihtimalle ekran kartınız da yetersiz fakat konuyu daha da bulandırmamak için o işlere girmeyeceğim. Sisteminiz bu oyunu oynamak için yetersiz maalesef.
Oyunu çalıştırdığımda .dll hatası veriyor. Sistemimin yetmediğini biliyorum.

Hangi DLL hatası veriyor? Oyunu açmanızı sağlayamam ama ileriki sorunları önceden engellemek için yapabileceğim bir şey varsa bakabilirim.

Hangi DLL hatası veriyor? Oyunu açmanızı sağlayamam ama ileriki sorunları önceden engellemek için yapabileceğim bir şey varsa bakabilirim.
api-ms-win-core-wow64-l1-1-0 bu dll daha öncede bir arakadaşım almışdı onunda sistemi benimki gibi birşeydi o dll leri attıktan sonra düzelmiş ama ben önce size danışmak istedim

Bu sanırım Windows güncellemeleriyle gelen dosyalardan, veritabanımızda bulunmuyor çünkü. Başka bir oyunda, yine aynı DLL kaynaklı bir hata alırsanız Windows güncellemelerini yaparsınız. Güncelleme yoksa veya işe yaramazsa yeni bir konu açabilirsiniz.

Bu sanırım Windows güncellemeleriyle gelen dosyalardan, veritabanımızda bulunmuyor çünkü. Başka bir oyunda, yine aynı DLL kaynaklı bir hata alırsanız Windows güncellemelerini yaparsınız. Güncelleme yoksa veya işe yaramazsa yeni bir konu açabilirsiniz.
Raporun yeni hali. Logfile

Yanlış bir filtre yaptığınız için rapor düzgün çıkmıyor. Exclude/include ayarlarını ellemeyin. Göze dediğinizden başka bir DLL çarpmıyor. Onun da oyunun açılmama sorunuyla ilgili olmadığını belirttim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı