Sea of Thieves Arkadaş Arıyorum

Astrax

Centipat
Daha fazla  
Sea of Thieves oynayacak arkadaş arıyorum. Yaşım 15, oyunda 5-6 saatim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda en az 100 saatin olacakki arkadaş edinebil.

Çünkü deneyimsiz ve oyun hakkında bilgisi olmaym biriyle kimse oynamaz Sea of Thieves TR Discord sunucusuna katılırsan ne demek istediğimi anlarsın.
İnsanlar doğuştan bilmez bir şeyleri. Elbette birisinden görerek, ondan yardım alarak öğrenecek. Benim de 30 saatim var beraber öğrenebiliriz oyunu.

İnsanlar doğuştan bilmez bir şeyleri. Elbette birisinden görerek, ondan yardım alarak öğrenecek. Benim de 30 saatim var beraber öğrenebiliriz oyunu.

Dostum bende oynarım oynamasına ben sadece diyorum 5-6 saati olanlarla kimse oynamaz diye acı bir gerçek 5-6 saati olanlara oyunda hiçbir şey bilmeyen biri gibi bakılıyor ama belki de öyle değil Sea of Thieves sunucusunda takılmıştım bir ara orada en az 100 saatin olsun ki arkadaş bul adam akıllı.
Teşekkürler eğer Discord'unu verirsen oynarız
Bende gelebilirim discordunuzu yazarsanız eklerim

Dostum bende oynarım oynamasına ben sadece diyorum 5-6 saati olanlarla kimse oynamaz diye acı bir gerçek 5-6 saati olanlara oyunda hiçbir şey bilmeyen biri gibi bakılıyor ama belki de öyle değil Sea of Thieves sunucusunda takılmıştım bir ara orada en az 100 saatin olsun ki arkadaş bul adam akıllı.

Astrax#0725

deleted user#3277 ekleyin arkadaşlar Brigantine gemi alıp yargı dağıtırız belki 😁

Sea of Thieves oynayacak arkadaş arıyorum. Yaşım 15, oyunda 5-6 saatim var.
Discord'um cengizmetekaan#7107
Eklerseniz Sea of Thieves oynayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı