Çözüldü Sea of Thieves "did not shut down correctyl" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Sheele

Decapat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle bu hatayı 2 ay önce alıyordum daha sonra sorun çözüldü. Şimdi gene aynı hatayı alıyorum. Lütfen bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• 1620513672215.png
    1620513672215.png
    635,7 KB · Görüntüleme: 260
Çözüm
Öncelikle bu hatayı yaşayan çok fazla oyuncu bulunuyor. Kesin çözüm olarak öncesinde hatayı kapatın ve Steam üzerinden oyunun dosyalarını doğrulayın. Eğer indirmesi gereken dosya varsa indirecektir. Herhangi bir dosya inmiyorsa ve yine bu hatayı alıyorsanız "Hayır" seçeneğini seçerek oyunu açabilirsiniz. Alacağınız başka bir hata olursa paylaşın lütfen.
Öncelikle bu hatayı yaşayan çok fazla oyuncu bulunuyor. Kesin çözüm olarak öncesinde hatayı kapatın ve Steam üzerinden oyunun dosyalarını doğrulayın. Eğer indirmesi gereken dosya varsa indirecektir. Herhangi bir dosya inmiyorsa ve yine bu hatayı alıyorsanız "Hayır" seçeneğini seçerek oyunu açabilirsiniz. Alacağınız başka bir hata olursa paylaşın lütfen.

Çözüm
Dediğinizi yaptım ve düzeldi, teşekkürler. İleride bu hatayla tekrar karşılaşırsam aynı yöntemi gene mi yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğinizi yaptım ve düzeldi, teşekkürler. İleride bu hatayla tekrar karşılaşıram aynı yöntemi gene mi yapmam lazım?
Oyuna gelen her güncelleme sonrasında böyle bir hata ile karşılaşmanız muhtemel. "Hayır" seçeneğini seçmeden önce sürekli oyunununuz dosyalarından emin olmak adına dosya doğrulamayı yapmayı unutmayın. Herhangi bir problem yoksa bu seçeneği seçerek oyunu başlatabilirsiniz.

Oyuna gelen her güncelleme sonrasında böyle bir hata ile karşılaşmanız muhtemel. "Hayır" seçeneğini seçmeden önce sürekli oyunununuz dosyalarından emin olmak adına dosya doğrulamayı yapmayı unutmayın. Herhangi bir problem yoksa bu seçeneği seçerek oyunu başlatabilirsiniz.
Tamamdır teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı