Sea Of Thieves Lavender Beard hatası

erkekdobbe

Decapat
Oyuna Xbox Game Pass üyeliği ile sahip oldum. Arkadaşlarımla oynamak için yüklemiştim ancak daha oynayamadan bu sorunla karşılaştım. İnternette araştırdım. Firewallınız engelliyor olabilir tarzı şeyler vardı. Virüs programını kapattım ancak yine de aynı hatayı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 mu kullanıyorsun ? Pardon zaten oyunu oynamak için Windows 10 kullanman lazım. Arama yerine Windows Güvenliği yazıp aç, sol sekmelerden uygulama ve tarayıcı denetimine gir uygulamaları ve dosyaları denetleyin seçeneğini ve microsoft store uygulamaları için smart screen seçeneklerini kapalı konumuna getir.

Windows 10 mu kullanıyorsun? Pardon zaten oyunu oynamak için Windows 10 kullanman lazım. Arama yerine Windows güvenliği yazıp aç, sol sekmelerden uygulama ve tarayıcı denetimine gir uygulamaları ve dosyaları denetleyin seçeneğini ve Microsoft Store uygulamaları için SmartScreen seçeneklerini kapalı konumuna getir.

Hepsini kapattım ancak işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı hata bendede var mobil veri ile girebiliyorum veya modemi bridge moda alınca girebiliyorum desteğe yazdım yeni oyuncuları almak için bazı oyuncuları belirli süreliğine girişini bloke etmişler. açılacak yani

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı