Sea of Thieves lavenderbeard ve ashbeard hatası

İşletim sistemi
Windows 10

drogbaformalı

Decapat
Sea of Thieves oyununu satın aldım 4-5 saat oynadıktan sonra oyunu tekrar açtım ve lavenderbeard hatası aldım.
Her türlü çözümleri denedim hatta ve hatta kesin geçer denilen çözümler hiçbir şeye fayda etmedi.

Dosya Ekleri

• Lavenderbeard.jpg
    Lavenderbeard.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 212
Hocam, Türk Telekom mu kullanıyorsunuz?

Türk Telekom kullanıyorsanız profilinizdeki "güvenli bağlantı" seçeneğini devre dışı bırakın.

Ek olarak:
Bu hatayı almanıza genellikle anti virüs ve güvenlik duvarı ile benzeri koruma yazılımları neden oluyor. Bu hatayı alıyorsanız bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz anti virüs ve benzeri yazılımları (eğer güvenlik duvarınız oyunu engelliyorsa onu da kapatınız.) geçici olarak kapatmanız ve ardından oyuna girmeniz sorununuzu çözecektir. Ek olarak kullanmış olduğunuz programda Sea of Thieves oyununa özel izin vererek her seferinde bu işlemi yapmaktan da kurtulabilirsiniz.

Kaynak: Sea of Thieves oyun içi hataları ve çözümleri | Steam Rehberi

Türk Telekom kullanıyorsanız profilinizdeki "güvenli bağlantı" seçeneğini devre dışı bırakın.

Ek olarak:
Bu hatayı almanıza genellikle anti virüs ve güvenlik duvarı ile benzeri koruma yazılımları neden oluyor. Bu hatayı alıyorsanız bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz anti virüs ve benzeri yazılımları (eğer güvenlik duvarınız oyunu engelliyorsa onu da kapatınız.) geçici olarak kapatmanız ve ardından oyuna girmeniz sorununuzu çözecektir. Ek olarak kullanmış olduğunuz programda Sea of Thieves oyununa özel izin vererek her seferinde bu işlemi yapmaktan da kurtulabilirsiniz.

Arkadaşım ben türknetkullanıyorum onda da devre dışı bıraktım Windows Defender'ı kapattım silmeme ramak bile kaldı artık ya, özel izin de verdim her şey yaptım.

Ammaa 1 sorun var Xbox Live'a girdim. Girer girmez zaten bağlantı durumunu, NAT ayarlarını, sunucu bağlantısını denetliyor.

Bağlantı durumu=bazı hizmetlerde sorun yaşanıyor diyor.

Geçenlerde farklı bir durum vardı galiba güncellemeden sonra değişmiş.

Dosya Ekleri

• xboxhata.PNG
    xboxhata.PNG
    114,8 KB · Görüntüleme: 90

Ek olarak:
Bu hatayı almanıza genellikle anti virüs ve güvenlik duvarı ile benzeri koruma yazılımları neden oluyor. Bu hatayı alıyorsanız bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz anti virüs ve benzeri yazılımları (eğer güvenlik duvarınız oyunu engelliyorsa onu da kapatınız.) Geçici olarak kapatmanız ve ardından oyuna girmeniz sorununuzu çözecektir. Ek olarak kullanmış olduğunuz programda Sea of Thieves oyununa özel izin vererek her seferinde bu işlemi yapmaktan da kurtulabilirsiniz.

Gerçekten sağ olun, 3 gündür arıyordum sizin yorumunuza denk geldim. Güvenli bağlantıyı kapattım sorun çözüldü.

Geri
Yukarı