Sea of Thieves lavenderbeard ve ashbeard hatası

İşletim sistemi
Windows 10

HCL ASİD

Hectopat
Steam'den aldığım oyunu 2 saat civari arkadaşımla oynadım fakat son 2 gündür lavenderbeard hatası almaya başladım. Ben de oturumumu kapatıp başka hesap girmeyi denedim. Bu seferde ashbeard hatası almaya başladım. Oyunu girdiğimde öğretici yaptırmak istedi ama ben yapmadan oyunu kapattım arkadaşım öğreticiyi yapmış bir şekilde oynadık kendisi öğreticiyle alakalı olabileceğini söylüyor. Ne yapacağım gerçekten bilmiyorum oyunu iade edebilir miyim? Ya da iade edip tekrar satın alsam her şey sıfırlanırca sorun çözülür mü? Yardımcı olursanız sevinirim. (Sorununu çözmeye çalışırken 4 saati geçti oynama sürem)

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den aldığım oyunu 2 saat civari arkadaşımla oynadım fakat son 2 gündür lavenderbeard hatası almaya başladım. Ben de oturumumu kapatıp başka hesap girmeyi denedim. Bu sefer de ashbeard hatası almaya başladım. Oyunu girdiğimde öğretici yaptırmak istedi ama ben yapmadan oyunu kapattım arkadaşım öğreticiyi yapmış bir şekilde oynadık kendisi öğreticiyle alakalı olabileceğini söylüyor. Ne yapacağım gerçekten bilmiyorum oyunu iade edebilir miyim? Ya da iade edip tekrar satın alsam her şey sıfırlanırca sorun çözülür mü? Yardımcı olursanız sevinirim. (sorununu çözmeye çalışırken 4 saati geçti oynama sürem)

Bende de olmuştu, oyun dosyalarının bütünlüğünü denetledim ve 1.8 GB'lık bir dosya çıktı. İndirdiğimde sorun ortadan kalktı.

Geri
Yukarı