Sea of Thieves normal PC Game Pass'te var mı?

R3dstar

Femtopat
Daha fazla  
Geçen normal 30 TL'lik Pass aldim mobil uygulamadan baktim sot icin bana Ultimate al diyor bende gittim ultimate aldim 45 tl lik olan. suansa bazi yerlerde normal Game pass'te var diyor bilgisi olan beni aydinlatabilirmi;
30 TL'lik olanda Sea of Thieves var mı ve 30 TL'lik olanla Ultimate arasinda farklar tam olarak nedir? 30 TL'lik normal Pass'te multiplayer oynaniyor mu?

Hocam, ultimate almanıza gerek yok diye biliyorum. Tüm oyunlar zaten normal Game Passte yok mu? Ultimate sadece size bazı ayrıcalıklar tanıyor (işte discord nitro falan veriyorlar arada ya da oyunlarda kostüm gibi şeyler) Sea of Thieves'e kendi sitesinden baktığımda da available with Game Pass yazıyor ve ayrıca 30 TL'lik gamepasste multiplayer oynayabilirsiniz evet.

@feelsbadman
Hocam, ultimate almanıza gerek yok diye biliyorum. Tüm oyunlar zaten normal Game Passte yok mu? Ultimate sadece size bazı ayrıcalıklar tanıyor (işte discord nitro falan veriyorlar arada ya da oyunlarda kostüm gibi şeyler) Sea of Thieves'e kendi sitesinden baktığımda da available with Game Pass yazıyor ve ayrıca 30 TL'lik gamepasste multiplayer oynayabilirsiniz evet.
peki tesekkurler

Yeni konular

Geri
Yukarı