Sea of Thieves Save nasıl alınır?

Maalesef oyunda sizin elle yapabileceğiniz bir kayıt mantığı bulunmuyor. Yalnızca görevlerde belirli bir aşamaya geldikten sonra oyun bunları sizin için kaydediyor ve bildirim olarak söylüyor. Görev belirli aşamada kaydedildiği zaman Quest kısmından tekrardan o aşamayı oylayıp kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Kayıtlı görev aşamalarını görebilmek için: Tab > Pirate Log > Quest kısmına bakabilirsiniz.

Maalesef oyunda sizin elle yapabileceğiniz bir kayıt mantığı bulunmuyor. Yalnızca görevlerde belirli bir aşamaya geldikten sonra oyun bunları sizin için kaydediyor ve bildirim olarak söylüyor. Görev belirli aşamada kaydedildiği zaman Quest kısmından tekrar o aşamayı oylayıp kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Kayıtlı görev aşamalarını görebilmek için: Tab > pirate log > Quest kısmına bakabilirsiniz.

Hocam bu A Pirates Life'da bayağı ilerledim 1,5 saat falan oynadım save yok.

Hocam bu A Pirates Life'da bayağı ilerledim 1,5 saat falan oynadım save yok.
Daha önce de söylediğim gibi, oyunun manuel bir kayıt sistemi yok. Hikaye görevinde yaptığınız ilerlemeler siz kontrol noktasına gelmediğiniz sürece kaydedilmez. Kontrol noktaları ise belirli değildir. Bazen görevde elde ettiğiniz kurukafa olabilir bazen de hikayenin devamı için olan bir anahtar.
Kaydedilmiş bir bölüm varsa bunu size söylediğim yerden görebilirsiniz. Eğer Quest kısmı kilitli görünüyorsa maalesef yapabileceğiniz bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı