Sea of Thieves Steam'den açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ahm14

Centipat
Merhabalar, oyunu daha önce Xbox'da oynuyordum Steam hesabım bağlıydı üyeliğim bitince Steam'den satın aldım başlata bastığım zaman oyun normal açıldı season One diye ekran çıktı oyuna başlamak için oyna tuşuna basmamla birlikte kapanıp tekrar Steam kütüphaneme geri dönmem bir oldu tekrar açmaya çalıştığımda önce hata veriyor oyun en son düzgünce kapatılmadı bir şeyler yapmak ister misiniz diye eğer evet dersem yükleme butonu dönüp duruyor sonsuz bir karanlığın içinde (yarım saat bekledim bir değişiklik olmadı) eğer hayır dersem tekrar oyuna başlama season One ekranına atıyor oyuna başlama tuşuna bastığım anda aynı tekrar kapanıyor ve aynı şeyler tekrar ediyor. Process Monitor hata defterimi buraya bırakıyorum. hata raporu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrana gelen herhangi bir hata mesajı alıyor musunuz? Steam üzerinden oyunun dosyalarını doğrulamanızı rica edeceğim. Doğrulama sonrası 2-3 GB dosya indirmesi oluyor genelde. Dosyalar indiği zaman tekrar denemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı