Sea of Thieves tam boyutu inmesine rağmen 17 GB kaldı gösteriyor

Rotatoy

Hectopat
Öncelikle merhaba, geçenlerde Xbox Game Pass aracılığıyla Sea of Thieves indirmesini başlattım. Oyun oynamaya başlayınca çok ping oluyor diye indirmeyi durdurdum, sonra bilgisayarı kapattım. Ertesi gün bilgisayarı açtığımda bilgisayarda tam olarak Sea of Thieves'in kaplayacağı kadar GB gitmişti, belki inmiştir diye baktığımda inmemişti ve boşu boşuna bir şeyler yer kaplıyordu (65 GB alandan 17 GB kaldı). Sonra diskin içinde oyunu aramaya başladım bakmadığım yer kalmadı ama oyunu bulamadım. Belki Windows klasörlerinin içine indirmiştir diye düşündüm ama klasörler şifreli olduğu için giremiyorum. Lütfen bu konuda biri bana yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

İndirildikten sonra boyut artıyor. Dosya boyutu fazla olduğu için indirmeye devam ettiğinizde bekleyin kontrol etmesi sürebiliyor epey. Devam et diyin ve bekleyin bir süre sonra düzelir.

Oyunla alakası yok, Microsoft Store'un sorunu, 12 GB Asphalt 9 indirmiştim, silip yeniden başlatmak dışında yapabileceğiniz pek bir şey yok.
C: > Program Files > WindowsApps klasörüne gel > Özellikler > Güvenlik > Gelişmiş >
Oradan kendine tam yetki vermeyi dene.
Ama bekle önce

1600671504057.png

şuan gördüğünüz gibi burda yüklü gözükmüyor ama diskimden yer yiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı