Sea of Thieves Türkçe yama var mı?

Oyunda hikaye, diyalog ve ara sahne var mı? Oynamadığım için soruyorum, yanlış anlaşılmasın.

Belirli bir hikayesi yok görevler var o görevleri yapıyorsun çevrimiçi PVP olduğundan başka oyuncularda var onlarla ya savaşıyorsun ya da ittifak yapıp başka gemilere saldırabiliyorsun.
Oyunun Tall Tales adı altında birden çok hikayesi var belli başlı bulmacalar çözüp gizli kapıları açıp zamanla yarıştığın vb. hikaye görevleri mevcut. Bana kalırsa hepsi eğlenceli tabi türkçesi varmı bilmiyorum araştırdığım kadarıyla yok.

Eğer yapmak isteyen varsa şu siteyi çevirip kolayca yapabilir

Oyunun tall tales adı altında birden çok hikayesi var belli başlı bulmacalar çözüp gizli kapıları açıp zamanla yarıştığın vb. hikaye görevleri mevcut. Bana kalırsa hepsi eğlenceli tabii türkçesi var mı bilmiyorum araştırdığım kadarıyla yok.

Eğer yapmak isteyen varsa şu siteyi çevirip kolayca yapabilir.

Teşekkürler herkese bu yararlı bir konu oldu sağ olun.

arkadaşlar programsız bir şekilde yama yapabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar programsız bir şekilde yama yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eyvallah kanka yaptım oldu oyun içinde Türkçe oluyor değil mi pek vaktim yoktu giremedim mesela görevlerde veya haritalarda yazılar türkçemi.

Geri
Yukarı