Sea of Thieves yayın arkadaşı

Eddrick

Centipat
Hepinize selam. Uzun zamandır Sea of Thieves oyuncusuyum ve yayınlarını yapmaktayım.
Genelde tek oynarım gemi batırırım korsanlık yaparım batarım ölürüm öldürürüm.
Oyunda iyiyim kafam çalışır yönetim aklım var kordinasyon oluşturabiliyorum.
Bu oyunu sürekli olarak bir ekip içerisinde oynamak isteyen 25 yaş üzeri bir ekip kurmak istedim.
Biliyorsunuz mu bilmiyorum 12 Mayıs'ta Steam'de oynamaya açılayacak oyun ve satışı yapılayacak.
Eğer aranızda oyunu oynayıp ekip arayan yayınlarımda benim yanımda olacak benimle batıp benimle korsanlık yapacaklar var ise beni eklesinler konuşalım, tanışalım ve oynayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamayı düşündüm ama incelemelerde arkadaşsız tadı çıkmaz diye yorumlar duyunca vazgeçtim. Çok keyifli ve eğlenceli bir oyuna benziyor.
İstersen ekle. xbox'tan temmuzz

Hepinize selam. Uzun zamandır Sea of Thieves oyuncusuyum ve yayınlarını yapmaktayım.
Genelde tek oynarım gemi batırırım korsanlık yaparım batarım ölürüm öldürürüm.
Oyunda iyiyim kafam çalışır yönetim aklım var kordinasyon oluşturabiliyorum.
Bu oyunu sürekli olarak bir ekip içerisinde oynamak isteyen 25 yaş üzeri bir ekip kurmak istedim.
Biliyorsunuz mu bilmiyorum 12 Mayıs'ta Steam'de oynamaya açılayacak oyun ve satışı yapılayacak.
Eğer aranızda oyunu oynayıp ekip arayan yayınlarımda benim yanımda olacak benimle batıp benimle korsanlık yapacaklar var ise beni eklesinler konuşalım, tanışalım ve oynayalım.
Buralarda mısın hala?

Geri
Yukarı